Wc Vitra S20 Monobllok
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Wc Vitra S20 Monobllok

Available:Out of Stock
10,700 Lek
Secure

Wc Vitra S20 Monobllok

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane.  Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Koleksioni S20 VitrA është një WC e shkëlqyer e nivelit fillestar, që ofron cilësi të qëndrueshme dhe një WC të thjeshtë, por të punuar mirë, që kryen punën dhe do të zgjasë për vitet në vijim.
 • Ky dizajn i thjeshtë dhe tërheqës është i lehtë për t'u kombinuar me të gjitha llojet e pjesëve të tjera të banjës duke e bërë atë një dizajn të shkëlqyeshëm me shumë detyra që mund të përshtatet me një shumëllojshmëri të madhe të stileve moderne të banjës.
 • Praktikisht, Wc Vitra S20 Monobllok vjen me opsionin e mbylljes së butë ose sediljes standarde me mentesha. 
 • Cisterna është një tip modern i dyfishtë dhe aktivizohet nga një buton i kromuar në majë të cisternës. 
 • Nuk mund të gaboni me Wc Vitra S20 Monobllok për çdo banjë moderne, cilësi të qëndrueshme me një çmim të mahnitshëm!
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Seria

S20

Vendosja

Monobllok

Materiali i WC

Qeramikë

Materiali i kasetës

Qeramikë

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Certifikata 

EDP 

Garancia

5 vjet

 

Përmasa

Gjatësia e WC

61.5 cm

Gjerësia e WC

36 cm  

Gjatësia e kasetës

40 cm

Gjerësia e kasetës

14.5 cm

Wc Vitra S20 Monobllok

 • Gama jonë e WC-ve VitrA është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane.  Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.
 • Koleksioni S20 VitrA është një WC e shkëlqyer e nivelit fillestar, që ofron cilësi të qëndrueshme dhe një WC të thjeshtë, por të punuar mirë, që kryen punën dhe do të zgjasë për vitet në vijim.
 • Ky dizajn i thjeshtë dhe tërheqës është i lehtë për t'u kombinuar me të gjitha llojet e pjesëve të tjera të banjës duke e bërë atë një dizajn të shkëlqyeshëm me shumë detyra që mund të përshtatet me një shumëllojshmëri të madhe të stileve moderne të banjës.
 • Praktikisht, Wc Vitra S20 Monobllok vjen me opsionin e mbylljes së butë ose sediljes standarde me mentesha. 
 • Cisterna është një tip modern i dyfishtë dhe aktivizohet nga një buton i kromuar në majë të cisternës. 
 • Nuk mund të gaboni me Wc Vitra S20 Monobllok për çdo banjë moderne, cilësi të qëndrueshme me një çmim të mahnitshëm!
 • Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Turqi

Seria

S20

Vendosja

Monobllok

Materiali i WC

Qeramikë

Materiali i kasetës

Qeramikë

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Certifikata 

EDP 

Garancia

5 vjet

 

Përmasa

Gjatësia e WC

61.5 cm

Gjerësia e WC

36 cm  

Gjatësia e kasetës

40 cm

Gjerësia e kasetës

14.5 cm