Vitra Sento WC Sospeso Rimless White
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Vitra Sento WC Sospeso Rimless White

Available:Në gjëndje
16,625 Lek
Image
Secure

Gama jonë e WC-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane.  Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. Dizenjuar në linja të drejta, kjo WC ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Itali

Seria

Sento

Materiali i WC

Qeramikë

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Permasa

Gjerësia

36.5 cm  

Thellësia

54 cm 

Gama jonë e WC-ve VitrA është është një produkt i prodhuar sipas standarteve italiane.  Kombinimi perfekt i dizajnit të bukur, përfshin shumë opsione të ndryshme duke filluar nga stilet klasike deri te dizajnet inovative. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. Dizenjuar në linja të drejta, kjo WC ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat tuaja. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

Informacione teknike

Marka

VitrA

Origjina

Itali

Seria

Sento

Materiali i WC

Qeramikë

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

Garancia

10 vjet

 

Permasa

Gjerësia

36.5 cm  

Thellësia

54 cm