Vitra Sento Kapak Slim Duroplast Soft-close
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Vitra Sento Kapak Slim Duroplast Soft-close

Available:Në gjëndje
6,400 Lek
Image
Secure

Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë. Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

Informacionet teknike

Marka

VitrA

Kodi

VI-120-001R009

Origjina

 Itali

Materiali

Duroplast

Forma

 Ovale

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

 

Permasat

 Gjatësia

45.2 cm

Gjerësia

36.7 cm 

Kapak tualeti VitrA, material duroplasti, në ngjyrë të bardhë. Materiali përbërës është i rehatshëm dhe pastrohet lehtësisht, duke e bërë këtë produkt të përshtatshëm për ambjentin tuaj.  

Informacionet teknike

Marka

VitrA

Kodi

VI-120-001R009

Origjina

 Itali

Materiali

Duroplast

Forma

 Ovale

Ngjyra

E bardhë

Soft-Close

Po

 

Permasat

 Gjatësia

45.2 cm

Gjerësia

36.7 cm