BLENDER ARIETE VINTAGE 568
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

BLENDER ARIETE VINTAGE 568

Available:Në gjëndje
5,690 Lek 7,490 Lek
Color
BLUE
GREEN
BEIGE
Image
Secure

BLENDER ARIETE VINTAGE 568

 • BLENDER ARIETE VINTAGE 568 është blenderi që përgatit supa kremoze, lëngje frutash, shake dhe frape për të krijuar pije të shijshme si për të rriturit ashtu edhe për fëmijët. 
 • Motori i cili arrin 500 Watts ju mundëson të përzieni çdo lloj ushqimi në pak sekonda, duke lënë të paprekur lëndët ushqyese thelbësore; 2 shpejtësitë + pulsi e bëjnë atë të gjithanshëm për çdo përdorim. 
 • Enë matëse 1,5 litra që mund të lahet në enëlarëse dhe 6 tehet inox bëjnë të mundur përgatitjen e lëngjeve për të gjithë familjen; kana mund të lahet në enëlarëse dhe tehet e tritaniumit madje mund të thërrmojnë akullin për përgatitjen e koktejeve të shijshme. 
 • Enë e bërë nga tritanium transparent, një material me qëndrueshmëri të jashtëzakonshme, mund të vendoset në trupin e motorit për ta ruajtur atë në një mënyrë të thjeshtë dhe intuitive që kursen hapësirë. 
 • Ariete bën produkte ikonike dhe funksionale

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Tipi:

Blender

Fuqia:

500 W

Kapaciteti:

1.5l

Ngjyra:

E bardhe/Bezhe/Jeshile

Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje:

PO

Numri I aksesorëve:

-

Materiali I tasit:

Tritanium transparent

Thikat

6 tehe çeliku inox

Funksione

2 shpejtësi + Funksion turbo

Këmbë që nuk rrëshqasin

PO

Kapak i heqshëm për shtimin e përbërësve

-

Garancia Normale:

 2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

14 cm

Gjeresia

18.5 cm

Lartesia

38 cm

BLENDER ARIETE VINTAGE 568

 • BLENDER ARIETE VINTAGE 568 është blenderi që përgatit supa kremoze, lëngje frutash, shake dhe frape për të krijuar pije të shijshme si për të rriturit ashtu edhe për fëmijët. 
 • Motori i cili arrin 500 Watts ju mundëson të përzieni çdo lloj ushqimi në pak sekonda, duke lënë të paprekur lëndët ushqyese thelbësore; 2 shpejtësitë + pulsi e bëjnë atë të gjithanshëm për çdo përdorim. 
 • Enë matëse 1,5 litra që mund të lahet në enëlarëse dhe 6 tehet inox bëjnë të mundur përgatitjen e lëngjeve për të gjithë familjen; kana mund të lahet në enëlarëse dhe tehet e tritaniumit madje mund të thërrmojnë akullin për përgatitjen e koktejeve të shijshme. 
 • Enë e bërë nga tritanium transparent, një material me qëndrueshmëri të jashtëzakonshme, mund të vendoset në trupin e motorit për ta ruajtur atë në një mënyrë të thjeshtë dhe intuitive që kursen hapësirë. 
 • Ariete bën produkte ikonike dhe funksionale

Informacione Teknike 

Marka:

Ariete 

Tipi:

Blender

Fuqia:

500 W

Kapaciteti:

1.5l

Ngjyra:

E bardhe/Bezhe/Jeshile

Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje:

PO

Numri I aksesorëve:

-

Materiali I tasit:

Tritanium transparent

Thikat

6 tehe çeliku inox

Funksione

2 shpejtësi + Funksion turbo

Këmbë që nuk rrëshqasin

PO

Kapak i heqshëm për shtimin e përbërësve

-

Garancia Normale:

 2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

14 cm

Gjeresia

18.5 cm

Lartesia

38 cm