Varëse Peshqiri Astral Sonia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-21%
Varëse Peshqiri Astral Sonia
Varëse Peshqiri Astral Sonia

Varëse Peshqiri Astral Sonia

Available:Në gjëndje
3,000 Lek 3,800 Lek
Image
Secure

Varëse Peshqiri Astral Sonia

 • Varëse Peshqiri Astral Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
 • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

Astral

Materiali/Ngjyra:

Krom

Forma:

E drejte 

Modeli :

181292 

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

6 cm

Diametri (në cm):

1.4 cm

Varëse Peshqiri Astral Sonia

 • Varëse Peshqiri Astral Sonia është një nga bazat e dizajnit të përjetshëm pa hequr dorë nga cilësia e materialeve të tij. 
 • Një seri funksionale pa pretendime që kombinohet dhe integrohet në mënyrë perfekte në çdo hapësirë.

Informacionet Teknike

Marka:

Sonia

Origjina:

Spanje

Seria:

Astral

Materiali/Ngjyra:

Krom

Forma:

E drejte 

Modeli :

181292 

Garancia:

1 vit

 

Përmasat

Gjatësia (në cm):

6 cm

Diametri (në cm):

1.4 cm