Varëse peshqiri e fiksuar në mur Sonia SON-AST-181315
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-22%
Varëse peshqiri e fiksuar në mur Sonia SON-AST-181315
Varëse peshqiri e fiksuar në mur Sonia SON-AST-181315

Varëse peshqiri e fiksuar në mur Sonia SON-AST-181315

Available:Në gjëndje
1,000 Lek 1,290 Lek
Image
Secure
Varëse peshqiri, nga Sonia. Koleksioni Astral. 
Fiksohet në mur dhe është praktike.
Diametri: 14mm
Diametri i bazës: 50mm
Gjatesia: 47mm

 

Varëse peshqiri, nga Sonia. Koleksioni Astral.  Fiksohet në mur dhe është praktike. Diametri: 14mm Diametri i bazës: 50mm Gjatesia: 47mm