Grup Vaske Venezia Unverdi-A
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-13%
Grup Vaske Venezia Unverdi-A
Grup Vaske Venezia Unverdi-A

Grup Vaske Venezia Unverdi-A

Available:Në gjëndje
5,900 Lek 6,800 Lek
Image
Secure

Grup Vaske Venezia Unverdi-A UNVA-5012301-05

 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë Grup Vaske Venezia Unverdi-A ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Grup Vaske Venezia Unverdi-A , Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka

 Unverdi

Origjina

 Turqi

Familja

 Venezia

Kodi

 UNVA-5012301-05

Montimi

 I jashtem

Materiali 

 Bronz

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Ngjyra 

 E zeze mat

Lidhja me rrjetin

 G1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 3 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 15.2 cm

Lartesia

 -

Thellesia

 -

Grup Vaske Venezia Unverdi-A UNVA-5012301-05

 • I krijuar me teknologji inovative dhe i çertifikuar ndërkombtarisht 
 • E lehtë dhe praktike në instalim dhe mirëmbajtje.
 • Pjesa inovative e brendshme dhe sistem i ri montimi, praktike dhe e sigurt në të njëjtën kohë Grup Vaske Venezia Unverdi-A ka lehtësuar kriteret e vjetra të instalimit dhe proceset e mirëmbajtjes.
 • Grup Vaske Venezia Unverdi-A , Produkt i një cilësie maksimale dhe me një dizajn elegant dhe të rafinuar
 • Edhe në qoftë se dallohen nga cilësi e lartë dhe dizajn i rafinuar, ky koleksion është i vendosur brenda një game të çmimeve konkurruese falë teknikave të reja të prodhimit.

Informacione teknike

Marka

 Unverdi

Origjina

 Turqi

Familja

 Venezia

Kodi

 UNVA-5012301-05

Montimi

 I jashtem

Materiali 

 Bronz

Perfshihen tubat fleksibel

 Po

Ngjyra 

 E zeze mat

Lidhja me rrjetin

 G1/2"

Ndjeshmëria dhe akustika sipas normës

 EN ISO 3822

Garancia

 3 vjet


Përmasat

Gjatesia 

 15.2 cm

Lartesia

 -

Thellesia

 -