TV SONY LED 65" KD65XH8096BAEP
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TV SONY LED 65" KD65XH8096BAEP

Available:Në gjëndje
159,999 Lek
Image
Secure

 TV SONY LED 65" KD65XH8096BAEP

 • Përjetoni argëtimin më të mirë 4K Ultra HD dhe imazhe mbresëlënëse realiste me TV SONY LED 65" KD65XH8096BAEP.
 • Me TV SONY LED 65" KD65XH8096BAEP përjetoni jo vetëm një ndjenjë të vërtetë kinemaje por edhe një paketë të pakufizuar argëtimi, shërbimesh dhe aplikacionesh video sipas kërkesës.
 • Procesori i fuqishëm i TV SONY LED 65" KD65XH8096BAEP përdor algoritme të avancuara për të shtypur zhurmën dhe për të theksuar detajet. Me sinjalin edhe më të qartë 4K, gjithçka riprodhohet në rezolucion pothuajse 4K, me ngjyra më intensive dhe më shumë kontrast.
 • Rrethojeni veten me tingullin e qartë dhe me cilësi të lartë nga disa drejtime, në mënyrë që të mund të zhyteni drejtpërdrejt në skenë.
 • Korniza e hollë i jep televizorit tuaj një pamje elegante që përzihet në mënyrë harmonike me çdo ambient modern.

 

Informacione tenkike

Marka:

SONY

Kodi

KD65XH8096BAEP

Ekrani [inch]

65"

Paneli:

LED

Rezolucioni

ULTRA HD (3,840 x 2,160)

Opsioni i montimit ne mur

PO

Numri i lidhjeve HDMI

4
Numri i porteve USB 2
Fuqia e audios 2x10W
Vecorite 

Cl +

Ultra HD

Smart TV

Funksioni i rrjetit/internetit

Bluetooth

WIFI

SMAERT TV

ANDROID TV

Garancia

2 vite

 TV SONY LED 65" KD65XH8096BAEP

 • Përjetoni argëtimin më të mirë 4K Ultra HD dhe imazhe mbresëlënëse realiste me TV SONY LED 65" KD65XH8096BAEP.
 • Me TV SONY LED 65" KD65XH8096BAEP përjetoni jo vetëm një ndjenjë të vërtetë kinemaje por edhe një paketë të pakufizuar argëtimi, shërbimesh dhe aplikacionesh video sipas kërkesës.
 • Procesori i fuqishëm i TV SONY LED 65" KD65XH8096BAEP përdor algoritme të avancuara për të shtypur zhurmën dhe për të theksuar detajet. Me sinjalin edhe më të qartë 4K, gjithçka riprodhohet në rezolucion pothuajse 4K, me ngjyra më intensive dhe më shumë kontrast.
 • Rrethojeni veten me tingullin e qartë dhe me cilësi të lartë nga disa drejtime, në mënyrë që të mund të zhyteni drejtpërdrejt në skenë.
 • Korniza e hollë i jep televizorit tuaj një pamje elegante që përzihet në mënyrë harmonike me çdo ambient modern.

 

Informacione tenkike

Marka:

SONY

Kodi

KD65XH8096BAEP

Ekrani [inch]

65"

Paneli:

LED

Rezolucioni

ULTRA HD (3,840 x 2,160)

Opsioni i montimit ne mur

PO

Numri i lidhjeve HDMI

4
Numri i porteve USB 2
Fuqia e audios 2x10W
Vecorite 

Cl +

Ultra HD

Smart TV

Funksioni i rrjetit/internetit

Bluetooth

WIFI

SMAERT TV

ANDROID TV

Garancia

2 vite