TV SAMSUNG LED UE50TU7092UXXH
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TV SAMSUNG LED UE50TU7092UXXH

Available:Në gjëndje
69,990 Lek
Image
Secure
TV SAMSUNG LED UE50TU7092UXXH
 • Ngjyra dhe detaje të projektuara për ju : * Samsung renditet marka Nr. 1 e televizorëve për 14 vjet
 • Shprehje e qartë dhe e gjallë ngjyrash me Crystal Display - Zhytuni brenda në figurë me një gamë të gjerë ngjyrash. Crystal Display siguron shprehje të optimizuar ngjyrash në mënyrë që ta shikoni më qartë.
 • Crystal Processor 4K - Cilësi figure që ju lëviz, e mundësuar nga çipi i vetëm që orekestron ngjyrën, optimizon raportin e lartë të kontrastit, dhe përdor HDR.
 • Ndieni realitetin e rezolucionit 4K UHD , Rezolucioni 4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Shikojeni si të ishit vërtet në skenë.
 • Shikoni detaje mahnitëse HDR High-Dynamic Range rrit nivelin e shprehjes së televizorit, në mënyrë që të mund të shikoni një spektër të pafund ngjyrash dhe detajesh vizuale, edhe në skena të errëta. 
 • Zyra juaj e re në shtëpi Akses në distancë Mbaroni punën e zyrës në televizorin në shtëpi. Remote Access ju lejon të pasqyroni ekranin e kompjuterit tuaj në ekranin e televizorit me valë. Madje mund të trokisni në kompjuterin e zyrës për të aksesuar skedarët ose të punoni në dokumente duke përdorur Microsoft Office 365, gjithçka nga komoditeti i divanit tuaj.
 • Merrini lojërat më shpejt - Game Enhancer - Hyni në lojë më shpejt me Game Enhancer, që optimizon ekranin tuaj në mënyrë që të keni më shumë kontroll me vonesë hyrjeje që zor vihet re.
 • Pastroni rrëmujën - Zgjidhje e pastër për kabllot - Samsung UHD ofron një zgjidhje të rregullt për t'i mbajtur kabllot e televizorit të rregullta, duke i fshehur ato direkt te mbajtësja. Kjo ju ndihmon të reduktoni rrëmujën në mënyrë që të shijoni dizajnin e bukur të televizorit tuaj.
 • Universal Guide (Disponueshmëria e veçorisë mund të variojë sipas rajonit. Kontrolloni përpara përdorimit.)
 • Samsung TV punon pa ndërprerje me Amazon Alexa, Google Assistant dhe AirPlay 2.

 Informacione tenkike

Marka:

SAMSUNG

Kodi

UE50TU7092UXXH 

Ekrani [inch]:

50"

Paneli:

LED

Rezolucioni

3,840 x 2,160

Design

Ultra Skinny Bezel

Definicioni:

4k Ultra HD

Frekuenca [hz]:

2000 PQI

Kontrasti:

Mega Contrast

Teknologjia 3D:

JO

Smart TV:

PO

Sistemi operativ:

Tizen 5.0

Dlna:

PO

Wireless:

PO

Bluetooth:

PO

Audio:

2 x 10 W (Dolby Digital Plus)

Marrësi:

DVB-T2 / C

Moduli:

CI+

Hdmi / usb:

PO

Komponent:

PO

Kompozitë (AV):

PO

Skart:

JO

Ethernet:

PO

Dalje optikale:

PO

Konsumi maksimal (watt):

140

Konsumi standby (watt):

0.5

Stema ekologjike:

A

Sistemi:

 • SMART 
 • Google Assistant i integruar
 • Alexa
 • SmartThings
 • Asistenti vocal me shume zera
 • Wi-Fi Direct

Garancia

2 vite

TV SAMSUNG LED UE50TU7092UXXH
 • Ngjyra dhe detaje të projektuara për ju : * Samsung renditet marka Nr. 1 e televizorëve për 14 vjet
 • Shprehje e qartë dhe e gjallë ngjyrash me Crystal Display - Zhytuni brenda në figurë me një gamë të gjerë ngjyrash. Crystal Display siguron shprehje të optimizuar ngjyrash në mënyrë që ta shikoni më qartë.
 • Crystal Processor 4K - Cilësi figure që ju lëviz, e mundësuar nga çipi i vetëm që orekestron ngjyrën, optimizon raportin e lartë të kontrastit, dhe përdor HDR.
 • Ndieni realitetin e rezolucionit 4K UHD , Rezolucioni 4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Shikojeni si të ishit vërtet në skenë.
 • Shikoni detaje mahnitëse HDR High-Dynamic Range rrit nivelin e shprehjes së televizorit, në mënyrë që të mund të shikoni një spektër të pafund ngjyrash dhe detajesh vizuale, edhe në skena të errëta. 
 • Zyra juaj e re në shtëpi Akses në distancë Mbaroni punën e zyrës në televizorin në shtëpi. Remote Access ju lejon të pasqyroni ekranin e kompjuterit tuaj në ekranin e televizorit me valë. Madje mund të trokisni në kompjuterin e zyrës për të aksesuar skedarët ose të punoni në dokumente duke përdorur Microsoft Office 365, gjithçka nga komoditeti i divanit tuaj.
 • Merrini lojërat më shpejt - Game Enhancer - Hyni në lojë më shpejt me Game Enhancer, që optimizon ekranin tuaj në mënyrë që të keni më shumë kontroll me vonesë hyrjeje që zor vihet re.
 • Pastroni rrëmujën - Zgjidhje e pastër për kabllot - Samsung UHD ofron një zgjidhje të rregullt për t'i mbajtur kabllot e televizorit të rregullta, duke i fshehur ato direkt te mbajtësja. Kjo ju ndihmon të reduktoni rrëmujën në mënyrë që të shijoni dizajnin e bukur të televizorit tuaj.
 • Universal Guide (Disponueshmëria e veçorisë mund të variojë sipas rajonit. Kontrolloni përpara përdorimit.)
 • Samsung TV punon pa ndërprerje me Amazon Alexa, Google Assistant dhe AirPlay 2.

 Informacione tenkike

Marka:

SAMSUNG

Kodi

UE50TU7092UXXH 

Ekrani [inch]:

50"

Paneli:

LED

Rezolucioni

3,840 x 2,160

Design

Ultra Skinny Bezel

Definicioni:

4k Ultra HD

Frekuenca [hz]:

2000 PQI

Kontrasti:

Mega Contrast

Teknologjia 3D:

JO

Smart TV:

PO

Sistemi operativ:

Tizen 5.0

Dlna:

PO

Wireless:

PO

Bluetooth:

PO

Audio:

2 x 10 W (Dolby Digital Plus)

Marrësi:

DVB-T2 / C

Moduli:

CI+

Hdmi / usb:

PO

Komponent:

PO

Kompozitë (AV):

PO

Skart:

JO

Ethernet:

PO

Dalje optikale:

PO

Konsumi maksimal (watt):

140

Konsumi standby (watt):

0.5

Stema ekologjike:

A

Sistemi:

 • SMART 
 • Google Assistant i integruar
 • Alexa
 • SmartThings
 • Asistenti vocal me shume zera
 • Wi-Fi Direct

Garancia

2 vite