TV SAMSUNG LED UE50TU7022KXXH
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TV SAMSUNG LED UE50TU7022KXXH

Available:Në gjëndje
69,990 Lek
Image
Secure
TV SAMSUNG LED UE50TU7022KXXH
 • Ngjyra dhe detaje të projektuara për ju : * Samsung renditet marka Nr. 1 e televizorëve për 14 vjet
 • Shprehje e qartë dhe e gjallë ngjyrash me Crystal Display - Zhytuni brenda në figurë me një gamë të gjerë ngjyrash. Crystal Display siguron shprehje të optimizuar ngjyrash në mënyrë që ta shikoni më qartë.
 • Crystal Processor 4K - Cilësi figure që ju lëviz, e mundësuar nga çipi i vetëm që orekestron ngjyrën, optimizon raportin e lartë të kontrastit, dhe përdor HDR.
 • Ndieni realitetin e rezolucionit 4K UHD , Rezolucioni 4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Shikojeni si të ishit vërtet në skenë.
 • Shikoni detaje mahnitëse HDR High-Dynamic Range rrit nivelin e shprehjes së televizorit, në mënyrë që të mund të shikoni një spektër të pafund ngjyrash dhe detajesh vizuale, edhe në skena të errëta. 
 • Zyra juaj e re në shtëpi Akses në distancë Mbaroni punën e zyrës në televizorin në shtëpi. Remote Access ju lejon të pasqyroni ekranin e kompjuterit tuaj në ekranin e televizorit me valë. Madje mund të trokisni në kompjuterin e zyrës për të aksesuar skedarët ose të punoni në dokumente duke përdorur Microsoft Office 365, gjithçka nga komoditeti i divanit tuaj.
 • Merrini lojërat më shpejt - Game Enhancer - Hyni në lojë më shpejt me Game Enhancer, që optimizon ekranin tuaj në mënyrë që të keni më shumë kontroll me vonesë hyrjeje që zor vihet re. Përjetoni lojë të lehtë në formën e vet më impresive pa turbullirë dhe ngecje të lëvizjes.
 • Pastroni rrëmujën - Zgjidhje e pastër për kabllot - Samsung UHD ofron një zgjidhje të rregullt për t'i mbajtur kabllot e televizorit të rregullta, duke i fshehur ato direkt te mbajtësja. Kjo ju ndihmon të reduktoni rrëmujën në mënyrë që të shijoni dizajnin e bukur të televizorit tuaj.
 • Kaloni kohën duke parë, jo duke kërkuar (UK/FR/DE/IT/ES)
 • Universal Guide (Disponueshmëria e veçorisë mund të variojë sipas rajonit. Kontrolloni përpara përdorimit.)
 • Përshtatet me ekosistemin e shtëpisë suaj
 • Samsung TV punon pa ndërprerje me Amazon Alexa, Google Assistant dhe AirPlay 2.

 Informacione tenkike

Marka:

SAMSUNG

Ekrani [inch]:

50"

Paneli:

LED

Definicioni:

4k Ultra HD

Frekuenca [hz]:

2000 PQI

Kontrasti:

Mega Contrast

Teknologjia 3D:

JO

Smart TV:

PO

Sistemi operativ:

Tizen 5.0

Dlna:

PO

Wireless:

PO

Bluetooth:

PO

Audio:

2 x 10 W (Dolby Digital Plus)

Marrësi:

DVB-T2 / C

Moduli:

CI+

Hdmi / usb:

PO

Komponent:

PO

Kompozitë (AV):

PO

Skart:

JO

Ethernet:

PO

Dalje optikale:

PO

Konsumi maksimal (watt):

140

Konsumi standby (watt):

0.5

Stema ekologjike:

A

Sistemi:

SMART

Garancia

2 vite

TV SAMSUNG LED UE50TU7022KXXH
 • Ngjyra dhe detaje të projektuara për ju : * Samsung renditet marka Nr. 1 e televizorëve për 14 vjet
 • Shprehje e qartë dhe e gjallë ngjyrash me Crystal Display - Zhytuni brenda në figurë me një gamë të gjerë ngjyrash. Crystal Display siguron shprehje të optimizuar ngjyrash në mënyrë që ta shikoni më qartë.
 • Crystal Processor 4K - Cilësi figure që ju lëviz, e mundësuar nga çipi i vetëm që orekestron ngjyrën, optimizon raportin e lartë të kontrastit, dhe përdor HDR.
 • Ndieni realitetin e rezolucionit 4K UHD , Rezolucioni 4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Shikojeni si të ishit vërtet në skenë.
 • Shikoni detaje mahnitëse HDR High-Dynamic Range rrit nivelin e shprehjes së televizorit, në mënyrë që të mund të shikoni një spektër të pafund ngjyrash dhe detajesh vizuale, edhe në skena të errëta. 
 • Zyra juaj e re në shtëpi Akses në distancë Mbaroni punën e zyrës në televizorin në shtëpi. Remote Access ju lejon të pasqyroni ekranin e kompjuterit tuaj në ekranin e televizorit me valë. Madje mund të trokisni në kompjuterin e zyrës për të aksesuar skedarët ose të punoni në dokumente duke përdorur Microsoft Office 365, gjithçka nga komoditeti i divanit tuaj.
 • Merrini lojërat më shpejt - Game Enhancer - Hyni në lojë më shpejt me Game Enhancer, që optimizon ekranin tuaj në mënyrë që të keni më shumë kontroll me vonesë hyrjeje që zor vihet re. Përjetoni lojë të lehtë në formën e vet më impresive pa turbullirë dhe ngecje të lëvizjes.
 • Pastroni rrëmujën - Zgjidhje e pastër për kabllot - Samsung UHD ofron një zgjidhje të rregullt për t'i mbajtur kabllot e televizorit të rregullta, duke i fshehur ato direkt te mbajtësja. Kjo ju ndihmon të reduktoni rrëmujën në mënyrë që të shijoni dizajnin e bukur të televizorit tuaj.
 • Kaloni kohën duke parë, jo duke kërkuar (UK/FR/DE/IT/ES)
 • Universal Guide (Disponueshmëria e veçorisë mund të variojë sipas rajonit. Kontrolloni përpara përdorimit.)
 • Përshtatet me ekosistemin e shtëpisë suaj
 • Samsung TV punon pa ndërprerje me Amazon Alexa, Google Assistant dhe AirPlay 2.

 Informacione tenkike

Marka:

SAMSUNG

Ekrani [inch]:

50"

Paneli:

LED

Definicioni:

4k Ultra HD

Frekuenca [hz]:

2000 PQI

Kontrasti:

Mega Contrast

Teknologjia 3D:

JO

Smart TV:

PO

Sistemi operativ:

Tizen 5.0

Dlna:

PO

Wireless:

PO

Bluetooth:

PO

Audio:

2 x 10 W (Dolby Digital Plus)

Marrësi:

DVB-T2 / C

Moduli:

CI+

Hdmi / usb:

PO

Komponent:

PO

Kompozitë (AV):

PO

Skart:

JO

Ethernet:

PO

Dalje optikale:

PO

Konsumi maksimal (watt):

140

Konsumi standby (watt):

0.5

Stema ekologjike:

A

Sistemi:

SMART

Garancia

2 vite