TV SAMSUNG LED UE32T4302AKXXH
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TV SAMSUNG LED UE32T4302AKXXH

Available:Në gjëndje
33,990 Lek
Image
Secure

TV SAMSUNG LED UE32T4302AKXXH

 • Ngjyra të sintonizuara për figurë të gjallë, si në jetë reale - PurColor e bën shikimin e filmave të ndiheni sikur të jeni atje. Ajo i jep mundësinë televizorit që të shprehë një gamë të madhe ngjyrash për performancë optimale figure, dhe një përvojë tërheqëse shikimi.
 • Crystal Processor 4K - Upscaling i fuqishëm 4K siguron që të arrini rezolucion deri në 4K për përmbajtjen që ju pëlqen. Gjithashtu do të përjetoni më shumë shprehje ngjyrash si në jetë reale falë teknologjisë së sofistikuar të përcaktimit të ngjyrave.
 • Motion Xcelerator - Përjetoni figurë të qartë dhe performancë sepse ajo e llogarit automatikisht dhe kompenson kornizat për burimet e përmbajtjes.
 • Rezolucioni 4K - 4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në skenë.
 • HDR- High Dynamic Range rrit gamën e niveleve të dritës në televizorin tuaj, në mënyrë që të mund të shijoni një gamë të madhe ngjyrash dhe të gjitha detajet vizuale, edhe në skenat më të errëta.
 • Më shumë ekran, më pak kornizë - 3-Dizajn pa kornizë - Një dizajn elegant që ju tërheq në imazhin më të pastër. Krijuar me një stil minimalist të lehtë nga çdo kënd dhe një dizajn të pakufishëm që përcakton standarde të reja.
 • Zgjidhje e pastër për kabllot - Eliminoni rrëmujën - Mbajini kabllot tuaja të rregullta dhe fshihini ato, duke reduktuar rrëmujën dhe duke mbajtur një look të pastër për televizorin tuaj.
 • Punoni dhe mësoni nga shtëpia - PC on TV- Shijoni çdo mundësi të asaj që mund të bëni. Aksesoni me lehtësi kompjuterin, laptopin dhe celularin pa ndërprerje në televizor.
 • Punon me AirPlay 2 -  Me AirPlay 2 të integruar, ju mund të transmetoni ose ndani përmbajtje nga pajisjet e Apple në ekranin e madh. Luani me lehtësi video, muzikë, fotografi dhe më shumë nga iPhone, iPad dhe Mac në Samsung TV.

 

Informacione tenkike

Marka:

SAMSUNG

Kodi

UE50TU7092UXXH 

Ekrani [inch]:

32"

Paneli:

LED

Rezolucioni

1,366 x 768

Design

VNB SLIM

Definicioni:

HD

Frekuenca [hz]:

900 PQI

Kontrasti:

Mega Contrast, PurColor

Teknologjia 3D:

JO

Smart TV:

PO

Sistemi operativ:

Tizen 5.0

Dlna:

PO

Wireless:

PO

Bluetooth:

PO

Audio:

Dolby Digital Plus

Marrësi:

DVB-T2 / C

Moduli:

CI+

Hdmi / usb:

PO

Komponent:

PO

Kompozitë (AV):

PO

Skart:

JO

Ethernet:

PO

Dalje optikale:

PO

Konsumi maksimal (watt):

60 W

Konsumi standby (watt):

0.5W

Stema ekologjike:

A

Sistemi:

 • SMART 
 • Alexa
 • Google Assistant
 • Wi-Fi Direct

Telekomanda

TM1240A

Garancia

2 vite

TV SAMSUNG LED UE32T4302AKXXH

 • Ngjyra të sintonizuara për figurë të gjallë, si në jetë reale - PurColor e bën shikimin e filmave të ndiheni sikur të jeni atje. Ajo i jep mundësinë televizorit që të shprehë një gamë të madhe ngjyrash për performancë optimale figure, dhe një përvojë tërheqëse shikimi.
 • Crystal Processor 4K - Upscaling i fuqishëm 4K siguron që të arrini rezolucion deri në 4K për përmbajtjen që ju pëlqen. Gjithashtu do të përjetoni më shumë shprehje ngjyrash si në jetë reale falë teknologjisë së sofistikuar të përcaktimit të ngjyrave.
 • Motion Xcelerator - Përjetoni figurë të qartë dhe performancë sepse ajo e llogarit automatikisht dhe kompenson kornizat për burimet e përmbajtjes.
 • Rezolucioni 4K - 4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në skenë.
 • HDR- High Dynamic Range rrit gamën e niveleve të dritës në televizorin tuaj, në mënyrë që të mund të shijoni një gamë të madhe ngjyrash dhe të gjitha detajet vizuale, edhe në skenat më të errëta.
 • Më shumë ekran, më pak kornizë - 3-Dizajn pa kornizë - Një dizajn elegant që ju tërheq në imazhin më të pastër. Krijuar me një stil minimalist të lehtë nga çdo kënd dhe një dizajn të pakufishëm që përcakton standarde të reja.
 • Zgjidhje e pastër për kabllot - Eliminoni rrëmujën - Mbajini kabllot tuaja të rregullta dhe fshihini ato, duke reduktuar rrëmujën dhe duke mbajtur një look të pastër për televizorin tuaj.
 • Punoni dhe mësoni nga shtëpia - PC on TV- Shijoni çdo mundësi të asaj që mund të bëni. Aksesoni me lehtësi kompjuterin, laptopin dhe celularin pa ndërprerje në televizor.
 • Punon me AirPlay 2 -  Me AirPlay 2 të integruar, ju mund të transmetoni ose ndani përmbajtje nga pajisjet e Apple në ekranin e madh. Luani me lehtësi video, muzikë, fotografi dhe më shumë nga iPhone, iPad dhe Mac në Samsung TV.

 

Informacione tenkike

Marka:

SAMSUNG

Kodi

UE50TU7092UXXH 

Ekrani [inch]:

32"

Paneli:

LED

Rezolucioni

1,366 x 768

Design

VNB SLIM

Definicioni:

HD

Frekuenca [hz]:

900 PQI

Kontrasti:

Mega Contrast, PurColor

Teknologjia 3D:

JO

Smart TV:

PO

Sistemi operativ:

Tizen 5.0

Dlna:

PO

Wireless:

PO

Bluetooth:

PO

Audio:

Dolby Digital Plus

Marrësi:

DVB-T2 / C

Moduli:

CI+

Hdmi / usb:

PO

Komponent:

PO

Kompozitë (AV):

PO

Skart:

JO

Ethernet:

PO

Dalje optikale:

PO

Konsumi maksimal (watt):

60 W

Konsumi standby (watt):

0.5W

Stema ekologjike:

A

Sistemi:

 • SMART 
 • Alexa
 • Google Assistant
 • Wi-Fi Direct

Telekomanda

TM1240A

Garancia

2 vite