TV SAMSUNG LED 55" UE55AU7172UXXH
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TV SAMSUNG LED 55" UE55AU7172UXXH

Available:Në gjëndje
90,990 Lek
Image
Secure

TV SAMSUNG LED 55" UE55AU7172UXXH

 • Ngjyra të sintonizuara për figurë të gjallë, si në jetë reale - PurColor e bën shikimin e filmave të ndiheni sikur të jeni atje. Ajo i jep mundësinë televizorit që të shprehë një gamë të madhe ngjyrash për performancë optimale figure, dhe një përvojë tërheqëse shikimi.
 • Crystal Processor 4K - Upscaling i fuqishëm 4K siguron që të arrini rezolucion deri në 4K për përmbajtjen që ju pëlqen. Gjithashtu do të përjetoni më shumë shprehje ngjyrash si në jetë reale falë teknologjisë së sofistikuar të përcaktimit të ngjyrave.
 • Motion Xcelerator - Përjetoni figurë të qartë dhe performancë sepse ajo e llogarit automatikisht dhe kompenson kornizat për burimet e përmbajtjes.
 • Rezolucioni 4K - 4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në skenë.
 • HDR- High Dynamic Range rrit gamën e niveleve të dritës në televizorin tuaj, në mënyrë që të mund të shijoni një gamë të madhe ngjyrash dhe të gjitha detajet vizuale, edhe në skenat më të errëta.
 • Q-Symphony - Rrethoni veten me tingullin nga televizori dhe soundbar-in të orkestruar në harmoni. Q-Symphony lejon në mënyrë unike altoparlantët e televizorit dhe soundbar-it të funksionojnë njëkohësisht për efekt më të mirë rrethues pa vendosur në heshtje altoparlantët e televizorit.
 • Më shumë ekran, më pak kornizë - 3-Dizajn pa kornizë - Një dizajn elegant që ju tërheq në imazhin më të pastër. Krijuar me një stil minimalist të lehtë nga çdo kënd dhe një dizajn të pakufishëm që përcakton standarde të reja.
 • Zgjidhje e pastër për kabllot - Eliminoni rrëmujën - Mbajini kabllot tuaja të rregullta dhe fshihini ato, duke reduktuar rrëmujën dhe duke mbajtur një look të pastër për televizorin tuaj.
 • Punoni dhe mësoni nga shtëpia - PC on TV- Shijoni çdo mundësi të asaj që mund të bëni. Aksesoni me lehtësi kompjuterin, laptopin dhe celularin pa ndërprerje në televizor.
 • Televizor falas, pa asnjë detyrim - Samsung TV Plus - Shijoni përmbajtje falas në televizor me transmetim live me kanalet tona virtuale, Samsung TV Plus. Zgjidhni nga një larmi kanalesh që ofrojnë përmbajtje për të gjitha interesat që janë aktualisht në tendencë. Nuk ka nevojë të pyesni shokët tuaj se cila përmbajtje është në tendencë këto ditë. Thjesht sintonizohuni në Samsung TV Plus dhe zbulojeni.

Informacione tenkike

Marka:

SAMSUNG

Kodi

UE55AU7172UXXH

Ekrani [inch]:

55"

Paneli:

LED

Rezolucioni

3,840 x 2,160

Design

Ultra Skinny Bezel

Definicioni:

4k Ultra HD

Frekuenca [hz]:

2000 PQI

Kontrasti:

Mega Contrast

Teknologjia 3D:

JO

Smart TV:

PO

Sistemi operativ:

Tizen 5.0

Dlna:

PO

Wireless:

PO

Bluetooth:

PO

Audio:

2 x 10 W (Dolby Digital Plus)

Marrësi:

DVB-T2 / C

Moduli:

CI+

Hdmi / usb:

PO

Komponent:

JO

Kompozitë (AV):

JO

Skart:

JO

Ethernet:

PO

Dalje optikale:

PO

Konsumi maksimal (watt):

145

Konsumi standby (watt):

0.5

Stema ekologjike:

A+

Sistemi:

 • SMART 
 • Google Assistant i integruar
 • Alexa
 • Asistenti vocal me shume zera
 • Wi-Fi Direct

Garancia

2 vite

TV SAMSUNG LED 55" UE55AU7172UXXH

 • Ngjyra të sintonizuara për figurë të gjallë, si në jetë reale - PurColor e bën shikimin e filmave të ndiheni sikur të jeni atje. Ajo i jep mundësinë televizorit që të shprehë një gamë të madhe ngjyrash për performancë optimale figure, dhe një përvojë tërheqëse shikimi.
 • Crystal Processor 4K - Upscaling i fuqishëm 4K siguron që të arrini rezolucion deri në 4K për përmbajtjen që ju pëlqen. Gjithashtu do të përjetoni më shumë shprehje ngjyrash si në jetë reale falë teknologjisë së sofistikuar të përcaktimit të ngjyrave.
 • Motion Xcelerator - Përjetoni figurë të qartë dhe performancë sepse ajo e llogarit automatikisht dhe kompenson kornizat për burimet e përmbajtjes.
 • Rezolucioni 4K - 4K UHD TV shkon përtej FHD së rregullt me 4x më shumë piksel, duke u ofruar syve tuaj imazhet e qarta dhe të mprehta që meritojnë. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në skenë.
 • HDR- High Dynamic Range rrit gamën e niveleve të dritës në televizorin tuaj, në mënyrë që të mund të shijoni një gamë të madhe ngjyrash dhe të gjitha detajet vizuale, edhe në skenat më të errëta.
 • Q-Symphony - Rrethoni veten me tingullin nga televizori dhe soundbar-in të orkestruar në harmoni. Q-Symphony lejon në mënyrë unike altoparlantët e televizorit dhe soundbar-it të funksionojnë njëkohësisht për efekt më të mirë rrethues pa vendosur në heshtje altoparlantët e televizorit.
 • Më shumë ekran, më pak kornizë - 3-Dizajn pa kornizë - Një dizajn elegant që ju tërheq në imazhin më të pastër. Krijuar me një stil minimalist të lehtë nga çdo kënd dhe një dizajn të pakufishëm që përcakton standarde të reja.
 • Zgjidhje e pastër për kabllot - Eliminoni rrëmujën - Mbajini kabllot tuaja të rregullta dhe fshihini ato, duke reduktuar rrëmujën dhe duke mbajtur një look të pastër për televizorin tuaj.
 • Punoni dhe mësoni nga shtëpia - PC on TV- Shijoni çdo mundësi të asaj që mund të bëni. Aksesoni me lehtësi kompjuterin, laptopin dhe celularin pa ndërprerje në televizor.
 • Televizor falas, pa asnjë detyrim - Samsung TV Plus - Shijoni përmbajtje falas në televizor me transmetim live me kanalet tona virtuale, Samsung TV Plus. Zgjidhni nga një larmi kanalesh që ofrojnë përmbajtje për të gjitha interesat që janë aktualisht në tendencë. Nuk ka nevojë të pyesni shokët tuaj se cila përmbajtje është në tendencë këto ditë. Thjesht sintonizohuni në Samsung TV Plus dhe zbulojeni.

Informacione tenkike

Marka:

SAMSUNG

Kodi

UE55AU7172UXXH

Ekrani [inch]:

55"

Paneli:

LED

Rezolucioni

3,840 x 2,160

Design

Ultra Skinny Bezel

Definicioni:

4k Ultra HD

Frekuenca [hz]:

2000 PQI

Kontrasti:

Mega Contrast

Teknologjia 3D:

JO

Smart TV:

PO

Sistemi operativ:

Tizen 5.0

Dlna:

PO

Wireless:

PO

Bluetooth:

PO

Audio:

2 x 10 W (Dolby Digital Plus)

Marrësi:

DVB-T2 / C

Moduli:

CI+

Hdmi / usb:

PO

Komponent:

JO

Kompozitë (AV):

JO

Skart:

JO

Ethernet:

PO

Dalje optikale:

PO

Konsumi maksimal (watt):

145

Konsumi standby (watt):

0.5

Stema ekologjike:

A+

Sistemi:

 • SMART 
 • Google Assistant i integruar
 • Alexa
 • Asistenti vocal me shume zera
 • Wi-Fi Direct

Garancia

2 vite