TV LG SMART 43UM7450PLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TV LG SMART 43UM7450PLA

Available:Në gjëndje
62,990 Lek
Image
Secure

 

TV LG SMART 43UM7450PLA

 • Rezolucioni 4K - Një standard i ri për definicion të lartë.
 • AI - Kontrolloni televizorin dhe shtëpinë tuaj me zërin tuaj.
 • Zhytje e vërtetë - Edhe në kënde të gjera shikimi.
 • Procesor me katër bërthama - për imazhe të mprehta dhe të pastra.
 • Saktësia e vërtetë e ngjyrave - Ngjyra të pasura dhe realiste.
 • DTS Virtual:X – Audio zhytëse nga të gjitha këndet.

Informacione tenkike

Marka:

LG

Kodi

43UM7450PLA

Ekrani [inch]:

43"

Lloji i ekranit;

UHD

Paneli:

LED

Rezolucioni:

3840X2160

Kend i gjere shikimi

PO
Smart Tv: PO

Frekuenca [hz]:

900 PQI

Garancia

2 vite 

TV LG SMART 43UM7450PLA

 • Rezolucioni 4K - Një standard i ri për definicion të lartë.
 • AI - Kontrolloni televizorin dhe shtëpinë tuaj me zërin tuaj.
 • Zhytje e vërtetë - Edhe në kënde të gjera shikimi.
 • Procesor me katër bërthama - për imazhe të mprehta dhe të pastra.
 • Saktësia e vërtetë e ngjyrave - Ngjyra të pasura dhe realiste.
 • DTS Virtual:X – Audio zhytëse nga të gjitha këndet.

Informacione tenkike

Marka:

LG

Kodi

43UM7450PLA

Ekrani [inch]:

43"

Lloji i ekranit;

UHD

Paneli:

LED

Rezolucioni:

3840X2160

Kend i gjere shikimi

PO
Smart Tv: PO

Frekuenca [hz]:

900 PQI

Garancia

2 vite