TV LG LED 43UP75003LF.AEU
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TV LG LED 43UP75003LF.AEU

Available:Në gjëndje
68,990 Lek
Image
Secure

TV LG LED 43UP75003LF.AEU

 • 4K UHD Pamje vibrante në rezolucion Ultra High - LG UHD TV i kalojnë pritshmeritë tuaja cdo kohë. Përjeto kualitet si në jetën e vërtetë. me ngjyra të gjalla me saktësi pikseli 4 herë më të lartë se sa Full HD
 • Performancë fantastike e garantuar - Silleni kinemanë në shtepinë tuaj. Modaliteti Filmmaker dhe HDR ju sjellin pamje me zhytëse. Lidhuni me platformat tuaja të preferuara për të aksesuar atë që dëshironi.
 • Argëtim- Shtëpia e të preferuarave tuaja. Merrni të gjitha aplikacionet si Freeview Play, NowTv, Netflix, Prime Video, Disney+
 • Modaliteti Filmmaker - Vizioni i një regjizori i bërë realitet.
 • Active HDR - Detajet më të pasura LG UHD TV ju sigurojnë ngjyra vibrante, dhe detaje të sakta me active HDR.
 • Luaj si një Boss - Hidhuni në aksion. Optimizuesi i lojës, grafika HDR e sintonizuar dhe komandat e shpejta e bëjnë lojën më argëtuese dhe të shpejtë.
 • Specifikat më të fundit të lojërave - ALLM dhe eARC takohen me specifikat më të fundit HDMI. ALLM detekton konsolën e lojës tuaj dhe automatikisht ju jep cilësimet optimale për një lojë me aksion.
 • Optimizues i lojës - Pergatitje e shpejtë dhe e lehtë e lojës. Menaxhoni te gjitha cilësimet në një vend me modalitetet e optimizuara për zhanere të ndryshme lojërash.
 • Komanda të shpejta - Kontroll i shpejt pa vonesa LG UHD TV ju lejojnë të merrni kontrollin e lojës tuaj pa vonesa
 • Eksperiencë sportive emocionuese - Ndihuni sikur jeni në stadium. Bluetooth Sorround Ready ju bën t'i përjetoni lojërat sikur te jeni duke qendruar ne anesoret e stadiumit. Ndersa me Sport Alert ju do ta dini gjithmone kur luajne skuadrat tuaja te preferuara.
 • Procesor 4K Quad Core. Thekso cdo gjë që shikon. - Procesori eleminon zhurmat në video dhe krijon ngjyra më vibruese. Imazhet me rezolucion të ulët përmirësohen dhe riprodhohen në kualitet 4K.

 

 

 

Informacione tenkike

 

Marka:

LG

Ekrani [inch]:

43"

Paneli:

LED

Frekuenca [Hz]:

50 Hz

Smart TV:

PO

Kontrasti:

High Contrast

Audio:

20 W

Moduli:

CI + (1.4)

HDMI/USB:

PO

DIAL:

PO

Wireless:

PO

Bluetooth:

PO (V5.0)

Kompozitë (AV):

PO

Ethernet:

PO

Dalje optikale:

PO

Stema ekologjike:

G

Sistemi:

SMART

Permasat me mbajtese ( GjxLxTh):

97.3x62.3x21.6

Garancia

2 vite

 

TV LG LED 43UP75003LF.AEU

 • 4K UHD Pamje vibrante në rezolucion Ultra High - LG UHD TV i kalojnë pritshmeritë tuaja cdo kohë. Përjeto kualitet si në jetën e vërtetë. me ngjyra të gjalla me saktësi pikseli 4 herë më të lartë se sa Full HD
 • Performancë fantastike e garantuar - Silleni kinemanë në shtepinë tuaj. Modaliteti Filmmaker dhe HDR ju sjellin pamje me zhytëse. Lidhuni me platformat tuaja të preferuara për të aksesuar atë që dëshironi.
 • Argëtim- Shtëpia e të preferuarave tuaja. Merrni të gjitha aplikacionet si Freeview Play, NowTv, Netflix, Prime Video, Disney+
 • Modaliteti Filmmaker - Vizioni i një regjizori i bërë realitet.
 • Active HDR - Detajet më të pasura LG UHD TV ju sigurojnë ngjyra vibrante, dhe detaje të sakta me active HDR.
 • Luaj si një Boss - Hidhuni në aksion. Optimizuesi i lojës, grafika HDR e sintonizuar dhe komandat e shpejta e bëjnë lojën më argëtuese dhe të shpejtë.
 • Specifikat më të fundit të lojërave - ALLM dhe eARC takohen me specifikat më të fundit HDMI. ALLM detekton konsolën e lojës tuaj dhe automatikisht ju jep cilësimet optimale për një lojë me aksion.
 • Optimizues i lojës - Pergatitje e shpejtë dhe e lehtë e lojës. Menaxhoni te gjitha cilësimet në një vend me modalitetet e optimizuara për zhanere të ndryshme lojërash.
 • Komanda të shpejta - Kontroll i shpejt pa vonesa LG UHD TV ju lejojnë të merrni kontrollin e lojës tuaj pa vonesa
 • Eksperiencë sportive emocionuese - Ndihuni sikur jeni në stadium. Bluetooth Sorround Ready ju bën t'i përjetoni lojërat sikur te jeni duke qendruar ne anesoret e stadiumit. Ndersa me Sport Alert ju do ta dini gjithmone kur luajne skuadrat tuaja te preferuara.
 • Procesor 4K Quad Core. Thekso cdo gjë që shikon. - Procesori eleminon zhurmat në video dhe krijon ngjyra më vibruese. Imazhet me rezolucion të ulët përmirësohen dhe riprodhohen në kualitet 4K.

 

 

 

Informacione tenkike

 

Marka:

LG

Ekrani [inch]:

43"

Paneli:

LED

Frekuenca [Hz]:

50 Hz

Smart TV:

PO

Kontrasti:

High Contrast

Audio:

20 W

Moduli:

CI + (1.4)

HDMI/USB:

PO

DIAL:

PO

Wireless:

PO

Bluetooth:

PO (V5.0)

Kompozitë (AV):

PO

Ethernet:

PO

Dalje optikale:

PO

Stema ekologjike:

G

Sistemi:

SMART

Permasat me mbajtese ( GjxLxTh):

97.3x62.3x21.6

Garancia

2 vite