TV LED Hoobart 801990
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TV LED Hoobart 801990

Available:Në gjëndje
29,990 Lek
Image
Secure

TV LED Hoobart 801990

 • TV LED Hoobart 801990 , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucionit HD dhe frekuences se tij.
 • Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

Informacione tenkike

Marka:

Hoobart 

Kodi

801990

Ekrani [inch]:

32"

Paneli:

LED

Rezolucioni

HD

Design

-

Definicioni:

-

Frekuenca [hz]:

-

Kontrasti:

-

Teknologjia 3D:

-

Smart TV:

JO

Sistemi operativ:

-

Dlna:

-

Wireless:

-

Bluetooth:

-

Audio:

-

Marrësi:

DVB-T2 

Moduli:

CI+

Hdmi / usb:

PO

Stema ekologjike:

A+

Telekomanda

-

Garancia

2 vite

TV LED Hoobart 801990

 • TV LED Hoobart 801990 , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucionit HD dhe frekuences se tij.
 • Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

Informacione tenkike

Marka:

Hoobart 

Kodi

801990

Ekrani [inch]:

32"

Paneli:

LED

Rezolucioni

HD

Design

-

Definicioni:

-

Frekuenca [hz]:

-

Kontrasti:

-

Teknologjia 3D:

-

Smart TV:

JO

Sistemi operativ:

-

Dlna:

-

Wireless:

-

Bluetooth:

-

Audio:

-

Marrësi:

DVB-T2 

Moduli:

CI+

Hdmi / usb:

PO

Stema ekologjike:

A+

Telekomanda

-

Garancia

2 vite