TV Haier 43" LE43K6600G Smart Full HD Android 9.0
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

TV Haier 43" LE43K6600G Smart Full HD Android 9.0

Available:Në gjëndje
51,990 Lek
Image
Secure

Televizor i markes TV HAIER 43'' Smart Android 9.0 LE43K6600G

Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet.

Operon me sistemin Android 9.0

Me madhesi ekrani 40" LED

Marresi DVB-T2/S2 . Me rezolucion Full HD 1920X1080

Me 3 dalje HDMI, USB x 32 Compositn input , LAN,VGA

Chrome Cast e integruar ju mundeson te trasmetoni cdo gje qe keni ne smartphonin tuaj Televizor

Android i Certifikuar,Netflix i certifikuar

Fuqia 70W, kllasa energjise As

Audio cilesore dhe shume te paster

Me kornize te holle silver Benzel.

Garancia 2 Vjet

Marka Haier
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 70W
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Klasa e Energjise A

Televizor i markes TV HAIER 43'' Smart Android 9.0 LE43K6600G

Televizori eshte Smart dhe ju jep mundesine te lundroni ne internet.

Operon me sistemin Android 9.0

Me madhesi ekrani 40" LED

Marresi DVB-T2/S2 . Me rezolucion Full HD 1920X1080

Me 3 dalje HDMI, USB x 32 Compositn input , LAN,VGA

Chrome Cast e integruar ju mundeson te trasmetoni cdo gje qe keni ne smartphonin tuaj Televizor

Android i Certifikuar,Netflix i certifikuar

Fuqia 70W, kllasa energjise As

Audio cilesore dhe shume te paster

Me kornize te holle silver Benzel.

Garancia 2 Vjet

Marka Haier
Garancia 2 Vite
Fuqia ne Watt 70W
Ekran LED Ekran LED
Madhesia e Ekranit TV 43"
Lloji TV LED
SMART PO
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)
Klasa e Energjise A