Tostier / Grille elektrike DeLonghi CG298
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Tostier / Grille elektrike DeLonghi CG298

Available:Në gjëndje
11,490 Lek
Image
Secure
Tostier / Grille elektrike DeLonghi CG298
 • Tostier / Grille elektrike DeLonghi CG298 është më shumë se një skarë e thjeshtë
 • është mjeti i ri i domosdoshëm në kuzhinë ose për barbekju-të tuaja, i cili ju lejon të kënaqni shijet e të gjithë të ftuarve. 
 • Sanduiçe, mish, perime dhe bukë të thekur janë vetëm disa nga pjatat e shijshme që mund të përgatisni. 
 • Tipari dallues i Tostier / Grille elektrike DeLonghi CG298 është sigurisht shumëfunksionaliteti 
 • Përdorimet e ndryshme te: Tostier / Grille elektrike DeLonghi CG298  skarë kontakti, skarë me pjatë të lëmuar/me brinjë, skarë me pjatë të lëmuar/me brinjë të zgjatshme.

Informacione teknike

Marka:

DeLonghi 

Kodi

CG298

Fuqia:

1800 W

Materiali i pllakes

Jo ngjitese

Termostat i rregullueshem

Po

Opsione shtese

-

Ngjyra:

E zeze 

Materiali i brendshem:

-

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

43 cm

Gjeresia

30 cm 

Lartesia

19 cm


Tostier / Grille elektrike DeLonghi CG298
 • Tostier / Grille elektrike DeLonghi CG298 është më shumë se një skarë e thjeshtë
 • është mjeti i ri i domosdoshëm në kuzhinë ose për barbekju-të tuaja, i cili ju lejon të kënaqni shijet e të gjithë të ftuarve. 
 • Sanduiçe, mish, perime dhe bukë të thekur janë vetëm disa nga pjatat e shijshme që mund të përgatisni. 
 • Tipari dallues i Tostier / Grille elektrike DeLonghi CG298 është sigurisht shumëfunksionaliteti 
 • Përdorimet e ndryshme te: Tostier / Grille elektrike DeLonghi CG298  skarë kontakti, skarë me pjatë të lëmuar/me brinjë, skarë me pjatë të lëmuar/me brinjë të zgjatshme.

Informacione teknike

Marka:

DeLonghi 

Kodi

CG298

Fuqia:

1800 W

Materiali i pllakes

Jo ngjitese

Termostat i rregullueshem

Po

Opsione shtese

-

Ngjyra:

E zeze 

Materiali i brendshem:

-

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

43 cm

Gjeresia

30 cm 

Lartesia

19 cm