Tostier Fuego ZM-707C Grille
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Tostier Fuego ZM-707C Grille

Available:Në gjëndje
3,990 Lek
Image
Secure

Tostier Fuego ZM-707C Grille

 • Toster i krijuar nga kompania e mirënjohur Fuego.
 • Kjo grilë është mjaft kompakte, ju kursen mjaft hapësirë, si dhe ju jep mundësinë të përgatisni ushqim të shpejtë dhe të shijshëm.
 • Grila ka një sipërfaqe e cila ngrohet shumë shpejt por që nuk ngjit, kështu ushqimi është gjithmonë i pastër dhe përgatitet shume shpejt.

Informacione teknike

Marka

Ariete

Fuqia shtrydhese (Watt)

750 W

Materiali i pllakes

Qeramike

Pllaka jo ngjitese

PO

Drita ON

PO

Mbulesa e integruar e kabllove

PO

Pozicioni vertikal

JO

Nivelet e fuqisë:

-

Garancia Normale:

2 vjet

 

Tostier Fuego ZM-707C Grille

 • Toster i krijuar nga kompania e mirënjohur Fuego.
 • Kjo grilë është mjaft kompakte, ju kursen mjaft hapësirë, si dhe ju jep mundësinë të përgatisni ushqim të shpejtë dhe të shijshëm.
 • Grila ka një sipërfaqe e cila ngrohet shumë shpejt por që nuk ngjit, kështu ushqimi është gjithmonë i pastër dhe përgatitet shume shpejt.

Informacione teknike

Marka

Ariete

Fuqia shtrydhese (Watt)

750 W

Materiali i pllakes

Qeramike

Pllaka jo ngjitese

PO

Drita ON

PO

Mbulesa e integruar e kabllove

PO

Pozicioni vertikal

JO

Nivelet e fuqisë:

-

Garancia Normale:

2 vjet