Tostier Fuego KJ-212 Grille
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Tostier Fuego KJ-212 Grille

Available:Në gjëndje
4,190 Lek
Image
Secure

Tostier Fuego KJ-212 Grille

 • Tostier Fuego KJ-212 Grille Ideal per pergatitjen e tosteve te shijshem, shpejt, te holle ose te trashe sipas deshires.
 • Thekni buken pa e djegur dhe shijoni aromen e mrekullueshme te bukes se ngrohte me Tostier Fuego KJ-212 Grille.
 • Nuk ze vend ne kuzhine apo zyre, nderkohe mund ta merrni kudo me vete ne udhetime.
 • Me kontroll automatik te temperatures, pllake qe nuk ngjit Tostier Fuego KJ-212 Grille pastrohet lehte dhe pa mundim nga yndyra.

Informacione teknike

Marka

Ariete

Kodi

KJ-212

Fuqia shtrydhese (Watt)

1500 W

Pllaka jo ngjitese

PO

Drita ON

PO

Mbulesa e integruar e kabllove

PO

Pozicioni vertikal

PO

Nivelet e fuqisë:

1

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

36 cm

Gjeresia

35 cm

Lartesia

15 cm

Tostier Fuego KJ-212 Grille

 • Tostier Fuego KJ-212 Grille Ideal per pergatitjen e tosteve te shijshem, shpejt, te holle ose te trashe sipas deshires.
 • Thekni buken pa e djegur dhe shijoni aromen e mrekullueshme te bukes se ngrohte me Tostier Fuego KJ-212 Grille.
 • Nuk ze vend ne kuzhine apo zyre, nderkohe mund ta merrni kudo me vete ne udhetime.
 • Me kontroll automatik te temperatures, pllake qe nuk ngjit Tostier Fuego KJ-212 Grille pastrohet lehte dhe pa mundim nga yndyra.

Informacione teknike

Marka

Ariete

Kodi

KJ-212

Fuqia shtrydhese (Watt)

1500 W

Pllaka jo ngjitese

PO

Drita ON

PO

Mbulesa e integruar e kabllove

PO

Pozicioni vertikal

PO

Nivelet e fuqisë:

1

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

36 cm

Gjeresia

35 cm

Lartesia

15 cm