Tostier Elektrik Tefal SM155233
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Tostier Elektrik Tefal SM155233

Available:Në gjëndje
4,990 Lek
Image
Secure
Tostier Elektrik Tefal SM155233
 • Toster i markës Tefal. 
 • Materiali cilësor dhe dizajn i krijuar për të bërë toste në formë trekëndore.
 • Shijoni mëngjesin apo dhe çdo vakt tjetër kur dëshironi tost.
 • Me material jo ngjitës duke ju mundësuar përgatitjen e tostit sipas dëshirës qoftë ai i butë apo dhe krokant


Informacione teknike

Marka:

Ariete

Fuqia:

700 W

Termostat

PO

Drita treguese per temperaturen

Po

Lloji materialit te pllakes

 Jo ngjitese

Lloji i pllakes

Trekendesh

Materiali i thekëses:

Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

 

Tostier Elektrik Tefal SM155233
 • Toster i markës Tefal. 
 • Materiali cilësor dhe dizajn i krijuar për të bërë toste në formë trekëndore.
 • Shijoni mëngjesin apo dhe çdo vakt tjetër kur dëshironi tost.
 • Me material jo ngjitës duke ju mundësuar përgatitjen e tostit sipas dëshirës qoftë ai i butë apo dhe krokant


Informacione teknike

Marka:

Ariete

Fuqia:

700 W

Termostat

PO

Drita treguese per temperaturen

Po

Lloji materialit te pllakes

 Jo ngjitese

Lloji i pllakes

Trekendesh

Materiali i thekëses:

Inox

Garancia Normale:

2 vjet