Toster Metalik Philips HD2395/00
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Toster Metalik Philips HD2395/00

Available:Në gjëndje
5,590 Lek
Image
Secure
Toster Metalik Philips HD2395/00
 • Prodhues tostier super kompakt, me një dizajn të thjeshtë dhe funksional.
 • Toster Metalik Philips HD2395/00 ideale për përgatitjen e sanduiçeve të shijshme, hot dog-ëve, hamburgerëve, madje edhe perimeve dhe mishit të pjekur në skarë. 
 • Falë rrotullës së kabllit dhe pozicionit vertikal, është e lehtë për t'u rivendosur dhe është një aleat optimal për kursimin e hapësirës në kuzhinë.
 • Patrohet mjaft lehtë pasi pllaka e thekjes nuk ngjit.
 • Bëni toste dhe sanduiçe të thekur si ti dëshironi me Toster Metalik Philips HD2395/00.

Informacione teknike

Marka

Ariete

Kodi

HD2395/00

Fuqia shtrydhese (Watt)

820 W

Pllaka jo ngjitese

PO

Drita ON

PO

Mbulesa e integruar e kabllove

PO

Pozicioni vertikal

PO

Nivelet e fuqisë:

-

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

22.6 cm

Gjeresia

12 cm

Lartesia

2.5 cm

 

Toster Metalik Philips HD2395/00
 • Prodhues tostier super kompakt, me një dizajn të thjeshtë dhe funksional.
 • Toster Metalik Philips HD2395/00 ideale për përgatitjen e sanduiçeve të shijshme, hot dog-ëve, hamburgerëve, madje edhe perimeve dhe mishit të pjekur në skarë. 
 • Falë rrotullës së kabllit dhe pozicionit vertikal, është e lehtë për t'u rivendosur dhe është një aleat optimal për kursimin e hapësirës në kuzhinë.
 • Patrohet mjaft lehtë pasi pllaka e thekjes nuk ngjit.
 • Bëni toste dhe sanduiçe të thekur si ti dëshironi me Toster Metalik Philips HD2395/00.

Informacione teknike

Marka

Ariete

Kodi

HD2395/00

Fuqia shtrydhese (Watt)

820 W

Pllaka jo ngjitese

PO

Drita ON

PO

Mbulesa e integruar e kabllove

PO

Pozicioni vertikal

PO

Nivelet e fuqisë:

-

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

22.6 cm

Gjeresia

12 cm

Lartesia

2.5 cm