Toster Metalik Ariete 1982
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-28%
Toster Metalik Ariete 1982
Toster Metalik Ariete 1982
Toster Metalik Ariete 1982

Toster Metalik Ariete 1982

Available:Në gjëndje
1,800 Lek 2,500 Lek
Image
Secure

Toster Metalik Ariete 1982

 • Prodhues toste super kompakt, me një dizajn të thjeshtë dhe funksional.
 • Toster Metalik Ariete 1982 ideale për përgatitjen e sanduiçeve të shijshme, hot dog-ëve, hamburgerëve, madje edhe perimeve dhe mishit të pjekur në skarë. 
 • Falë rrotullës së kabllit dhe pozicionit vertikal, është e lehtë për t'u rivendosur dhe është një aleat optimal për kursimin e hapësirës në kuzhinë.
 • Patrohet mjaftë lehtë pasi pllaka e thekjes nuk ngjit.
 • Bëni toste dhe sanduiçe të thekur si ti dëshironi me Toster Metalik Ariete 1982.

Informacione teknike

Marka

Ariete

Fuqia shtrydhese (Watt)

740 W

Pllaka jo ngjitese

PO

Drita ON

PO

Mbulesa e integruar e kabllove

PO

Pozicioni vertikal

PO

Nivelet e fuqisë:

2

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

22.00 cm

Gjeresia

22.00 cm

Lartesia

7.00 cm

Toster Metalik Ariete 1982

 • Prodhues toste super kompakt, me një dizajn të thjeshtë dhe funksional.
 • Toster Metalik Ariete 1982 ideale për përgatitjen e sanduiçeve të shijshme, hot dog-ëve, hamburgerëve, madje edhe perimeve dhe mishit të pjekur në skarë. 
 • Falë rrotullës së kabllit dhe pozicionit vertikal, është e lehtë për t'u rivendosur dhe është një aleat optimal për kursimin e hapësirës në kuzhinë.
 • Patrohet mjaftë lehtë pasi pllaka e thekjes nuk ngjit.
 • Bëni toste dhe sanduiçe të thekur si ti dëshironi me Toster Metalik Ariete 1982.

Informacione teknike

Marka

Ariete

Fuqia shtrydhese (Watt)

740 W

Pllaka jo ngjitese

PO

Drita ON

PO

Mbulesa e integruar e kabllove

PO

Pozicioni vertikal

PO

Nivelet e fuqisë:

2

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

22.00 cm

Gjeresia

22.00 cm

Lartesia

7.00 cm