Thekse me tre ngjyra 0155
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Thekse me tre ngjyra 0155

Available:Në gjëndje
6,600 Lek
Image
Secure
Tost i cilësisë së mirë me 2 feta pa pincë për të thekur feta të thjeshta ose sanduiçe të mbushura, me nxjerrje automatike dhe tabaka të heqshme të thërrimeve, 6 nivele të skuqjes, anët e ftohta të prekjes dhe funksionin e shkrirjes, ngrohjes dhe gatimit.
Tost i cilësisë së mirë me 2 feta pa pincë për të thekur feta të thjeshta ose sanduiçe të mbushura, me nxjerrje automatike dhe tabaka të heqshme të thërrimeve, 6 nivele të skuqjes, anët e ftohta të prekjes dhe funksionin e shkrirjes, ngrohjes dhe gatimit.