TOAST DHE GRILL ARIETE 1980
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TOAST DHE GRILL ARIETE 1980

Available:Në gjëndje
2,190 Lek 2,990 Lek
Image
Secure
 • Prodhuesi i ri i sanduiçëve Toast dhe Grill Ariete 1980, me pjata të valëzuara jo ngjitëse, ideale për të bërë panine të shkëlqyera, hot dog, hamburger, si dhe perime dhe mish të pjekur në skarë. 
 • Toast dge Grill Ariete 1980 eshte i kompletuar me dritë ndezëse/fikëse dhe dritë të temperaturës. 
 • Me mbështjellësin e kordonit në pozicion vertikal Toast dhe Grill Ariete 1980  ruhet lehtë dhe është një pajisje e shkëlqyer që kursen hapësirë ​​për kuzhinë.

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

1980

Drite gati per temperature

Po 

Ne drite 

 Po

Fuqia

750 W

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

23.00 cm

Gjeresia 22.50 cm
Lartesia

9.5 cm

 • Prodhuesi i ri i sanduiçëve Toast dhe Grill Ariete 1980, me pjata të valëzuara jo ngjitëse, ideale për të bërë panine të shkëlqyera, hot dog, hamburger, si dhe perime dhe mish të pjekur në skarë. 
 • Toast dge Grill Ariete 1980 eshte i kompletuar me dritë ndezëse/fikëse dhe dritë të temperaturës. 
 • Me mbështjellësin e kordonit në pozicion vertikal Toast dhe Grill Ariete 1980  ruhet lehtë dhe është një pajisje e shkëlqyer që kursen hapësirë ​​për kuzhinë.

Informacione teknike

Marka

Ariete 

Modeli

1980

Drite gati per temperature

Po 

Ne drite 

 Po

Fuqia

750 W

Garancia

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

23.00 cm

Gjeresia 22.50 cm
Lartesia

9.5 cm