Tigan Tefal Unlimited G2553872 25 cm
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tigan Tefal Unlimited G2553872 25 cm

Available:Out of Stock
5,190 Lek
Secure
Tigan i markës Tefal, modeli Unlimited G2553872.
Ideal për përgatitjen e krepave në shtëpi.
Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
Mund të përdoret ne sobat me gaz, elektrike, qeramike, dhe me induksion.

Informacione teknike
Marka: Tefal
Diametri: 25 cm
Materiali: Alumin
Tigan i markës Tefal, modeli Unlimited G2553872. Ideal për përgatitjen e krepave në shtëpi. Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim. Mund të përdoret ne sobat me gaz, elektrike, qeramike, dhe me induksion.

Informacione teknike
Marka: Tefal
Diametri: 25 cm
Materiali: Alumin