Tigan Tefal Unlimited G2551972 28 cm
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tigan Tefal Unlimited G2551972 28 cm

Available:Në gjëndje
6,290 Lek
Image
Secure
Tigan i markës Tefal, modeli Ulimited G2551972.
Tigani është i thellë, me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
Mund të përdoret ne sobat me gaz, elektrike, qeramike, halogjene dhe me induksion.

Informacione teknike
Marka: Tefal
Diametri: 28 cm
Materiali: Alumin
Tigan i markës Tefal, modeli Ulimited G2551972. Tigani është i thellë, me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim. Mund të përdoret ne sobat me gaz, elektrike, qeramike, halogjene dhe me induksion.

Informacione teknike
Marka: Tefal
Diametri: 28 cm
Materiali: Alumin