Tigan Tefal Ulimited G2550672 28 cm
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tigan Tefal Ulimited G2550672 28 cm

Available:Në gjëndje
5,390 Lek
Image
Secure
Tigan i markës Tefal, modeli Ulimited G2550672.
Materiali alumin.
Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
Mund të përdoret ne sobat me gaz, elektrike, qeramike, halogjene dhe me induksion.
Diametri: 28 cm
Tigan i markës Tefal, modeli Ulimited G2550672. Materiali alumin. Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim. Mund të përdoret ne sobat me gaz, elektrike, qeramike, halogjene dhe me induksion. Diametri: 28 cm