Tigan Tefal Simly Clean B5673053 20 cm
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tigan Tefal Simly Clean B5673053 20 cm

Available:Në gjëndje
2,590 Lek
Image
Secure
Tigan Tefal, modeli Simply Clean B5673053.
Materiali alumin.
Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike dhe halogjene.
Diametri: 20 cm
Tigan Tefal, modeli Simply Clean B5673053. Materiali alumin. Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim. Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike dhe halogjene. Diametri: 20 cm