TIGAN TEFAL DAILY CHEF G2733872
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TIGAN TEFAL DAILY CHEF G2733872

Available:Në gjëndje
4,190 Lek
Image
Secure
TIGAN TEFAL DAILY CHEF G2733872
 • Koha e kuzhinës ka arritur një nivel krejtësisht të ri të lehtë! 
 • Me TIFAN TEFAL DAILY CHEF G2733872 shijoni gatimin dhe pastrimin pa mundim çdo ditë falë rezistencës së jashtëzakonshme.
 •  Veshja e TIFAN TEFAL DAILY CHEF G2733872 jo ngjitëse tepër e qëndrueshme si brenda dhe jashtë, si dhe një sërë veçorish të përshtatshme dhe teknologji inovative, e kthejnë gatimin në kënaqësinë që ishte menduar gjithmonë të ishte.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

G2733872

Tipi:

Tigan

Veshje jo ngjitese:

PO

Me kapak:

JO

Doreze e levisshme:

JO

Garancia Normale:

 12 Muaj

 

Permasat

Diametri: 25 cm


TIGAN TEFAL DAILY CHEF G2733872
 • Koha e kuzhinës ka arritur një nivel krejtësisht të ri të lehtë! 
 • Me TIFAN TEFAL DAILY CHEF G2733872 shijoni gatimin dhe pastrimin pa mundim çdo ditë falë rezistencës së jashtëzakonshme.
 •  Veshja e TIFAN TEFAL DAILY CHEF G2733872 jo ngjitëse tepër e qëndrueshme si brenda dhe jashtë, si dhe një sërë veçorish të përshtatshme dhe teknologji inovative, e kthejnë gatimin në kënaqësinë që ishte menduar gjithmonë të ishte.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

G2733872

Tipi:

Tigan

Veshje jo ngjitese:

PO

Me kapak:

JO

Doreze e levisshme:

JO

Garancia Normale:

 12 Muaj

 

Permasat

Diametri: 25 cm