Tigan Tefal Daily Chef G2733272 24 cm
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tigan Tefal Daily Chef G2733272 24 cm

Available:Në gjëndje
7,090 Lek
Image
Secure
Tigan me kapak i markës Tefal, modeli Daily Chef G2733272.
Materiali alumin.
Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
Kapaku është qelqi me valvul avulli, që mundëson nxjerrjen e avujve jashtë dhe uljen e presionit gjatë procesit të gatimit.
Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike, halogjene dhe induksion, në furrë deri në 175 ° C .
Nuk rekomandohet te lahet në lavastovilje.
Diametri: 24 cm
Tigan me kapak i markës Tefal, modeli Daily Chef G2733272. Materiali alumin. Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim. Kapaku është qelqi me valvul avulli, që mundëson nxjerrjen e avujve jashtë dhe uljen e presionit gjatë procesit të gatimit. Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike, halogjene dhe induksion, në furrë deri në 175 ° C . Nuk rekomandohet te lahet në lavastovilje. Diametri: 24 cm