TIGAN TEFAL DAILY CHEF G2733272
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TIGAN TEFAL DAILY CHEF G2733272

Available:Në gjëndje
7,090 Lek
Image
Secure
TIGAN TEFAL DAILY CHEF G2733272
 • TIGAN TEFAL DAILY CHEF G2733272, me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
 • Kapaku është qelqi me valvul avulli, që mundëson nxjerrjen e avujve jashtë dhe uljen e presionit gjatë procesit të gatimit.
 • Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike, halogjene dhe induksion, në furrë deri në 175 ° C .
 • Nuk rekomandohet te lahet në lavastovilje.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

E2374074

Tipi:

Tigan

Materiali:

Alumin

Kapaciteti:

2.2 Litra

Veshje jo ngjitese:

PO

Me kapak:

PO

Tregues i temperatures:

PO

LID:

JO

Garancia Normale:

-

 

Permasat

Diametri: 24 cm

TIGAN TEFAL DAILY CHEF G2733272
 • TIGAN TEFAL DAILY CHEF G2733272, me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
 • Kapaku është qelqi me valvul avulli, që mundëson nxjerrjen e avujve jashtë dhe uljen e presionit gjatë procesit të gatimit.
 • Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike, halogjene dhe induksion, në furrë deri në 175 ° C .
 • Nuk rekomandohet te lahet në lavastovilje.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

E2374074

Tipi:

Tigan

Materiali:

Alumin

Kapaciteti:

2.2 Litra

Veshje jo ngjitese:

PO

Me kapak:

PO

Tregues i temperatures:

PO

LID:

JO

Garancia Normale:

-

 

Permasat

Diametri: 24 cm