Tigan Tefal Daily Chef G2731972 28 cm
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tigan Tefal Daily Chef G2731972 28 cm

Available:Në gjëndje
4,990 Lek
Image
Secure
Tigan i markës Tefal, modeli Daily Chef G2731972.
Materiali alumin.
Tigani është i thellë, me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike, halogjene dhe induksion, në furrë deri në 175 ° C .
Nuk rekomandohet të lahet në lavastovilje.
Diametri: 28 cm
Tigan i markës Tefal, modeli Daily Chef G2731972. Materiali alumin. Tigani është i thellë, me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim. Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike, halogjene dhe induksion, në furrë deri në 175 ° C . Nuk rekomandohet të lahet në lavastovilje. Diametri: 28 cm