Tigan i Thelle me Kapak 28 cm
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tigan i Thelle me Kapak 28 cm

Available:Në gjëndje
3,490 Lek
Image
Secure
Tigan i thelle me kapak.
Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
Kapaku është qelqi me valvul avulli, që mundëson nxjerrjen e avujve jashtë dhe uljen e presionit gjatë procesit të gatimit.
Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike.
Diametri: 28 cm
Tigan i thelle me kapak. Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim. Kapaku është qelqi me valvul avulli, që mundëson nxjerrjen e avujve jashtë dhe uljen e presionit gjatë procesit të gatimit. Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike. Diametri: 28 cm