Tigan Home Style Induction 28
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tigan Home Style Induction 28

Available:Në gjëndje
2,390 Lek
Image
Secure
Tigan Home Style Induction 28.
Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, përfshirë edhe ato me induksion.
Diametri: 28 cm
Tigan Home Style Induction 28. Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim. Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, përfshirë edhe ato me induksion. Diametri: 28 cm