Tigan Home Style Induction 24
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tigan Home Style Induction 24

Available:Në gjëndje
2,090 Lek
Image
Secure
Tigan Home Style Induction 24.
Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, përfshirë edhe ato me induksion.

Informacione teknike
Marka: Home Style
Diametri: 24 cm
Tigan Home Style Induction 24. Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim. Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, përfshirë edhe ato me induksion.

Informacione teknike
Marka: Home Style
Diametri: 24 cm