THEKESE BUKE TEFAL Tt420D30
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

THEKESE BUKE TEFAL Tt420D30

Available:Në gjëndje
6,290 Lek
Image
Secure

THEKESE BUKE TEFAL Tt420D30

 • THEKESE BUKE TEFAL Tt420D30 ka 2 xhepa per thekjen e dy fetave buke, si dhe mund tei vendosni ne pjesen e siperme .
 • Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 900 watts E ruan shijen e bukes pa e thare ate.
 • THEKESE BUKE TEFAL Tt420D30 ka nje depozite tek pjesa e poshtme qe mbledh therrimet.

Informacionet teknike

Marka

TEFAL

Modeli

Tt420D30

Kategoria

Thekese buke

Materiali

Inoks

Fuqia 900 W
Numri i opsioneve per thekjen e bukes 2

Numri i fetave qe theken njekohesisht

2

Mbajtese therrimesh

PO

Garancia

2 vite

THEKESE BUKE TEFAL Tt420D30

 • THEKESE BUKE TEFAL Tt420D30 ka 2 xhepa per thekjen e dy fetave buke, si dhe mund tei vendosni ne pjesen e siperme .
 • Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet. Fuqia 900 watts E ruan shijen e bukes pa e thare ate.
 • THEKESE BUKE TEFAL Tt420D30 ka nje depozite tek pjesa e poshtme qe mbledh therrimet.

Informacionet teknike

Marka

TEFAL

Modeli

Tt420D30

Kategoria

Thekese buke

Materiali

Inoks

Fuqia 900 W
Numri i opsioneve per thekjen e bukes 2

Numri i fetave qe theken njekohesisht

2

Mbajtese therrimesh

PO

Garancia

2 vite