THEKESE BUKE FUEGO T-801C
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

THEKESE BUKE FUEGO T-801C

Available:Në gjëndje
1,990 Lek
Image
Secure
THEKESE BUKE FUEGO T-801C
 • THEKESE BUKE FUEGO T-801C ne te cilen pjesa e jashtme nuk nxehet,materiali qendron i ftohte dhe i sigurt per t’u prekur.
 • Dy hapesirat i pozicionojne copat e medha te bukes ne qender per nje pjekje uniforme ne temperatura te ndryshme.
 • THEKESE BUKE FUEGO T-801C ka 6 nivele kontrolli per thekjen e bukes .
 • Eshte e lehte per tu pastruar dhe ka permasa kompakte per tu pershatur sa me mire ne kuzhinen tuaj .

 

Informacionet teknike

Marka

Fuego

Modeli

T-801C

Kategoria

Thekese buke

Materiali

Inoks

Fuqia 700 W
Numri i opsioneve per thekjen e bukes 6

Numri i fetave qe theken njekohesisht

2

I lehte per tu pastruar

PO

Garancia

12 muaj

THEKESE BUKE FUEGO T-801C
 • THEKESE BUKE FUEGO T-801C ne te cilen pjesa e jashtme nuk nxehet,materiali qendron i ftohte dhe i sigurt per t’u prekur.
 • Dy hapesirat i pozicionojne copat e medha te bukes ne qender per nje pjekje uniforme ne temperatura te ndryshme.
 • THEKESE BUKE FUEGO T-801C ka 6 nivele kontrolli per thekjen e bukes .
 • Eshte e lehte per tu pastruar dhe ka permasa kompakte per tu pershatur sa me mire ne kuzhinen tuaj .

 

Informacionet teknike

Marka

Fuego

Modeli

T-801C

Kategoria

Thekese buke

Materiali

Inoks

Fuqia 700 W
Numri i opsioneve per thekjen e bukes 6

Numri i fetave qe theken njekohesisht

2

I lehte per tu pastruar

PO

Garancia

12 muaj