THEKESE BUKE FUEGO T-801B
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

THEKESE BUKE FUEGO T-801B

Available:Në gjëndje
2,490 Lek
Image
Secure
THEKESE BUKE FUEGO T-801B
 • THEKESE BUKE FUEGO T-801B eshte gati te behet miku juaj me i mire ne mengjes.
 • Thekese e bukes me material cilesor qe parandalon tejnxehjen  dhe nuk ju djeg ne qofte se ju e prekni ate. 
 • Ju mund te zgjidhni midis gjashte niveleve te nxehtesise te THEKESE BUKE FUEGO T-801B per te perfituar thekjen qe deshironi. Mund ta ndaloni procesin e thekjes ne çdo kohe duke shtypur butonin Stop.
 • Kapaciteti i thekjes se dy fetave te bukes ne menyre perfekte per te pasur nje mengjes me te shijshem me THEKESE BUKE FUEGO T-801B.

Informacionet teknike

Marka

Fuego

Modeli

T-801B

Kategoria

Thekese buke

Materiali

Inoks

Fuqia 700 W
Numri i opsioneve per thekjen e bukes 6

Numri i fetave qe theken njekohesisht

2

Butoni STOP

PO

Mbajtese therrimesh

PO

Garancia

12 muaj

THEKESE BUKE FUEGO T-801B
 • THEKESE BUKE FUEGO T-801B eshte gati te behet miku juaj me i mire ne mengjes.
 • Thekese e bukes me material cilesor qe parandalon tejnxehjen  dhe nuk ju djeg ne qofte se ju e prekni ate. 
 • Ju mund te zgjidhni midis gjashte niveleve te nxehtesise te THEKESE BUKE FUEGO T-801B per te perfituar thekjen qe deshironi. Mund ta ndaloni procesin e thekjes ne çdo kohe duke shtypur butonin Stop.
 • Kapaciteti i thekjes se dy fetave te bukes ne menyre perfekte per te pasur nje mengjes me te shijshem me THEKESE BUKE FUEGO T-801B.

Informacionet teknike

Marka

Fuego

Modeli

T-801B

Kategoria

Thekese buke

Materiali

Inoks

Fuqia 700 W
Numri i opsioneve per thekjen e bukes 6

Numri i fetave qe theken njekohesisht

2

Butoni STOP

PO

Mbajtese therrimesh

PO

Garancia

12 muaj