THEKESE BUKE ELEKTRIKE ARIETE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

THEKESE BUKE ELEKTRIKE ARIETE

Available:Në gjëndje
7,690 Lek 8,900 Lek
Image
Secure
THEKESE BUKE ELEKTRIKE ARIETE, BLU 0156
 • Thekese buke elektrike Ariete blu 156 Vintage është ai me dizajn i cili, me format unike dhe ngjyrat e tij pastel, dekoron kuzhinën tuaj.
 • Përmasat kompakte të këtij shijuesi e bëjnë atë një element të përsosur dekorimi për kuzhinë. 
 • Thekese buke elektrike Ariete blu përmban 4 fole për skuqjen e fetave të bukës në 6 nivele të ndryshme pjekjeje. Kur tosti është gati, funksioni i nxjerrjes automatike ju lejon të merrni me siguri fetën e bukës. 
 • Tabaka e heqshme e thërrimeve siguron pastrim të lehtë dhe ndarja e poshtme e kordonit ju lejon të kurseni hapësirë. 
 • Tosteri Vintage përmban një dizajn të fortë: muret e jashtme prej çeliku inox në ngjyrat pastel e bëjnë atë një objekt unik dhe të pagabueshëm në panoramën e pajisjeve të vogla të kuzhinës.

Informacione Teknike

Marka:

Ariete

Kodi

0156

Fuqia:

1600 W

Nr.i fetave që theken njekohësisht:

4 me 6 nivele ngrohje

Mbajtëse për të ngrohur bukën:

Po

Nxjerre automatike e fetes

Po

Funksione

Gatim , shkrirje , ringrohje

Ngjyra:

blu

Materiali i thekëses:

Celik Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

32 cm

Gjeresia

29 cm

Lartesia

20.5 cm

THEKESE BUKE ELEKTRIKE ARIETE, BLU 0156
 • Thekese buke elektrike Ariete blu 156 Vintage është ai me dizajn i cili, me format unike dhe ngjyrat e tij pastel, dekoron kuzhinën tuaj.
 • Përmasat kompakte të këtij shijuesi e bëjnë atë një element të përsosur dekorimi për kuzhinë. 
 • Thekese buke elektrike Ariete blu përmban 4 fole për skuqjen e fetave të bukës në 6 nivele të ndryshme pjekjeje. Kur tosti është gati, funksioni i nxjerrjes automatike ju lejon të merrni me siguri fetën e bukës. 
 • Tabaka e heqshme e thërrimeve siguron pastrim të lehtë dhe ndarja e poshtme e kordonit ju lejon të kurseni hapësirë. 
 • Tosteri Vintage përmban një dizajn të fortë: muret e jashtme prej çeliku inox në ngjyrat pastel e bëjnë atë një objekt unik dhe të pagabueshëm në panoramën e pajisjeve të vogla të kuzhinës.

Informacione Teknike

Marka:

Ariete

Kodi

0156

Fuqia:

1600 W

Nr.i fetave që theken njekohësisht:

4 me 6 nivele ngrohje

Mbajtëse për të ngrohur bukën:

Po

Nxjerre automatike e fetes

Po

Funksione

Gatim , shkrirje , ringrohje

Ngjyra:

blu

Materiali i thekëses:

Celik Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

32 cm

Gjeresia

29 cm

Lartesia

20.5 cm