THEKESE BUKE BOSCH TAT6A114
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

THEKESE BUKE BOSCH TAT6A114

Available:Në gjëndje
7,390 Lek
Image
Secure

THEKESE BUKE BOSCH TAT6A114

 • THEKESE BUKE BOSCH TAT6A114 ka 2 xhepa per thekjen e dy fetave buke, si dhe mund tei vendosni ne pjesen e siperme si edhe ka nje xhep tek pjesa e poshtme qe mbledh therrimet.
 • Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet me THEKESE BUKE BOSCH TAT6A114.

Informacionet teknike

Marka

BOSCH

Modeli

TAT6A114

Kategoria

Thekese buke

Materiali

Inoks

Fuqia 1090 W
Numri i opsioneve per thekjen e bukes 4

Numri i fetave qe theken njekohesisht

2

Garancia

2 vite

 

Permasat 

Gjatesia

18.8 cm

Gjeresia

13.7 cm

Lartesia

17 cm

THEKESE BUKE BOSCH TAT6A114

 • THEKESE BUKE BOSCH TAT6A114 ka 2 xhepa per thekjen e dy fetave buke, si dhe mund tei vendosni ne pjesen e siperme si edhe ka nje xhep tek pjesa e poshtme qe mbledh therrimet.
 • Thekje e njetrajtshme nga te dyja anet me THEKESE BUKE BOSCH TAT6A114.

Informacionet teknike

Marka

BOSCH

Modeli

TAT6A114

Kategoria

Thekese buke

Materiali

Inoks

Fuqia 1090 W
Numri i opsioneve per thekjen e bukes 4

Numri i fetave qe theken njekohesisht

2

Garancia

2 vite

 

Permasat 

Gjatesia

18.8 cm

Gjeresia

13.7 cm

Lartesia

17 cm