THEKESE BUKE ARIETE GRI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

THEKESE BUKE ARIETE GRI

Available:Në gjëndje
6,690 Lek 89,900 Lek
Image
Secure

THEKESE BUKE ARIETE GRI 0149

 • Thekese buke Ariete gri eshte e pajisur me grilla per te thekur ne menyre perfekte buken ose sanduiçe te mbushura dhe gjithashtu mund te perdoret pa grillat fale nxjerrjes automatike te fetave.
 • Eshte e mundur te piqni 2 feta buke ne te njejten kohe dhe te zgjidhni deri ne 6 nivele te ndryshme te skuqjes se fetes, eshte e pajisur edhe me 3 funksione: gatim, ngrohje dhe shkrirje.
 • Thekesja kombinon funksionalitetin me modelin unik te linjes Modern te Arietes.
 • Zbuloni te gjitha produktet ne koleksion dhe mobiloni kuzhinen tuaj duke filluar nga pajisjet e vogla!

Informacione Teknike

Marka:

Ariete

Kodi

0149

Fuqia:

685-815 W

Nr.i fetave që theken njekohësisht:

2

Mbajtëse për të ngrohur bukën:

Po

Nxjerre automatike e fetes

Po

Funksione

Gatim , shkrirje , ringrohje

Ngjyra:

Gri 

Materiali i thekëses:

Inoks

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

29 cm

Gjeresia

19 cm

Lartesia

21 cm

 

THEKESE BUKE ARIETE GRI 0149

 • Thekese buke Ariete gri eshte e pajisur me grilla per te thekur ne menyre perfekte buken ose sanduiçe te mbushura dhe gjithashtu mund te perdoret pa grillat fale nxjerrjes automatike te fetave.
 • Eshte e mundur te piqni 2 feta buke ne te njejten kohe dhe te zgjidhni deri ne 6 nivele te ndryshme te skuqjes se fetes, eshte e pajisur edhe me 3 funksione: gatim, ngrohje dhe shkrirje.
 • Thekesja kombinon funksionalitetin me modelin unik te linjes Modern te Arietes.
 • Zbuloni te gjitha produktet ne koleksion dhe mobiloni kuzhinen tuaj duke filluar nga pajisjet e vogla!

Informacione Teknike

Marka:

Ariete

Kodi

0149

Fuqia:

685-815 W

Nr.i fetave që theken njekohësisht:

2

Mbajtëse për të ngrohur bukën:

Po

Nxjerre automatike e fetes

Po

Funksione

Gatim , shkrirje , ringrohje

Ngjyra:

Gri 

Materiali i thekëses:

Inoks

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

29 cm

Gjeresia

19 cm

Lartesia

21 cm