Tharese flokesh Philips BHD360/20
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tharese flokesh Philips BHD360/20

Available:Në gjëndje
5,290 Lek
Image
Secure
Buton per ajer te ftohte: PO
GARANCIA NORMALE: 24
MARKA: PHILIPS
FUQIA: 2100 W
Perqendrues ajri: PO
Difuzor: PO
Funksion ionik: PO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 6
Buton per ajer te ftohte: PO
GARANCIA NORMALE: 24
MARKA: PHILIPS
FUQIA: 2100 W
Perqendrues ajri: PO
Difuzor: PO
Funksion ionik: PO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 6