Tharese flokesh Philips BHD300/00
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Tharese flokesh Philips BHD300/00

Available:Në gjëndje
3,390 Lek
Image
Secure

Tharese flokesh Philips BHD300/00

Informacione teknike

Marka:

PHILIPS

Kodi

BHD300/00

Fuqia:

1600 W

Perqendrues ajri:

Jo

Difuzor:

Jo

Funksion ionik:

PO

Nivelet e temperatures dhe shpejtesise:

3

Buton per ajer te ftohte:

Po

Garancia Normale:

2 vjet

Tharese flokesh Philips BHD300/00

Informacione teknike

Marka:

PHILIPS

Kodi

BHD300/00

Fuqia:

1600 W

Perqendrues ajri:

Jo

Difuzor:

Jo

Funksion ionik:

PO

Nivelet e temperatures dhe shpejtesise:

3

Buton per ajer te ftohte:

Po

Garancia Normale:

2 vjet