Termus Lime K3083114
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Termus Lime K3083114

Available:Në gjëndje
3,490 Lek
Image
Secure
Termus për ruajtjen e lëngjeve.
Produkt i një cilësie maksimale
Ruan nxehtësinë për 6 orë dhe freskinë për 12 orë.
Materiali celik inoks që nuk ndryshket

Informacione teknike
Ngjyra: Jeshile
Kapaciteti: 0.36L
Përmasat: 82x82x204 mm
Termus për ruajtjen e lëngjeve.
Produkt i një cilësie maksimale
Ruan nxehtësinë për 6 orë dhe freskinë për 12 orë. Materiali celik inoks që nuk ndryshket

Informacione teknike
Ngjyra: Jeshile
Kapaciteti: 0.36L Përmasat: 82x82x204 mm