Termus Inox Tefal K3080114
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Termus Inox Tefal K3080114

Available:Në gjëndje
3,190 Lek
Image
Secure
Termus për ruajtjen e lëngjeve i markës së mirënjohur Tefal,
Kapaku siguron mbyllje hermetike dhe zona e pirjes 360°.
Pastrohet lehtësisht.
Materiali cilësor celik inoks dhe plastikë.

Informacione teknike
Marka: Tefal
Kapaciteti: 0.36 Litra
Përmasat: 8.2 x 8.2 x 20.4 cm

 

Termus për ruajtjen e lëngjeve i markës së mirënjohur Tefal, Kapaku siguron mbyllje hermetike dhe zona e pirjes 360°. Pastrohet lehtësisht. Materiali cilësor celik inoks dhe plastikë.

Informacione teknike
Marka: Tefal
Kapaciteti: 0.36 Litra
Përmasat: 8.2 x 8.2 x 20.4 cm