Tenxhere Tefal 8L P2534441
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tenxhere Tefal 8L P2534441

Available:Në gjëndje
14,590 Lek
Image
Secure
Tenxhere me presion Tefal, modeli P2534441.
Me kapak i cili mbyllet hermetikisht dhe ka 2 valvula.
Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave perfshire edhe ato me induksion.
Materiali celik inox 18/10
Kapaciteti 8 L

 


Tenxhere me presion Tefal, modeli P2534441. Me kapak i cili mbyllet hermetikisht dhe ka 2 valvula. Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave perfshire edhe ato me induksion. Materiali celik inox 18/10 Kapaciteti 8 L