Tenxhere Tefal 7.5L P4624833
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Tenxhere Tefal 7.5L P4624833

Available:Në gjëndje
24,190 Lek
Image
Secure
Tenxhere me presion e markës Tefal, modeli P4624833.
Me kapak i cili mbyllet lehtësisht dhehermetikisht.
Mund të përdoret për shumëllojshmëri gatimesh.
Eshtë e pajisur me një sistem të kontrollit të gatimit me numërim mbrapsht vetë-aktivizues që fillon automatikisht me arritjen e temperaturës së duhur dhe ju lajmëron kur të mbaroni.
Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike dhe halogjene.

Informacione teknike
Marka: Tefal
Kapaciteti 7.5 L
Materiali celik inox.
Tenxhere me presion e markës Tefal, modeli P4624833. Me kapak i cili mbyllet lehtësisht dhehermetikisht. Mund të përdoret për shumëllojshmëri gatimesh. Eshtë e pajisur me një sistem të kontrollit të gatimit me numërim mbrapsht vetë-aktivizues që fillon automatikisht me arritjen e temperaturës së duhur dhe ju lajmëron kur të mbaroni. Mund të përdoret në sobat me gaz, elektrike, qeramike dhe halogjene.

Informacione teknike
Marka: Tefal
Kapaciteti 7.5 L
Materiali celik inox.