Tenxhere Home Style 28 cm 9728
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tenxhere Home Style 28 cm 9728

Available:Në gjëndje
4,490 Lek
Image
Secure
Tenxhere me diametër 28 cm.
Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim.
Me kapak, i cili eshte qelqi.

 

Tenxhere me diametër 28 cm. Me një shtresë jo ngjitëse e cila garanton gatim të mirë të ushqimeve dhe lehtësi në pastrim. Me kapak, i cili eshte qelqi.