Tenxhere Home Style 24 cm Inox
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Tenxhere Home Style 24 cm Inox

Available:Në gjëndje
4,690 Lek
Image
Secure
Tenxhere e markës Home Style,
I krijuar me material cilësor inoksi.
Bazament i plotë, i përbërë nga disa shtresa që mundëson shpërndarjen e njëtrajtëshme  të nxehtësisë.
Kapaku është gjithashtu prej inoksi me valvul avulli, që mundësojnë nxjerrjen e avujve jashtë dhe uljen e presionit gjatë procesit të gatimit.
Mund të lahet në lavastovilje.

Informacione teknike
Marka: Home Style
Diametri 24 cm
Tenxhere e markës Home Style,
I krijuar me material cilësor inoksi.
Bazament i plotë, i përbërë nga disa shtresa që mundëson shpërndarjen e njëtrajtëshme  të nxehtësisë. Kapaku është gjithashtu prej inoksi me valvul avulli, që mundësojnë nxjerrjen e avujve jashtë dhe uljen e presionit gjatë procesit të gatimit. Mund të lahet në lavastovilje.

Informacione teknike
Marka: Home Style
Diametri 24 cm