TENXHERE HOME STYLE 20CM
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

TENXHERE HOME STYLE 20CM

Available:Në gjëndje
3,990 Lek
Image
Secure
TENXHERE HOME STYLE 20CM
 • TENXHERE HOME STYLE 20CM e krijuar me material cilësor inoksi.
 • Bazament i plotë, i përbërë nga disa shtresa që mundëson shpërndarjen e njëtrajtëshme  të nxehtësisë.
 • Kapaku është gjithashtu prej inoksi me valvul avulli, që mundësojnë nxjerrjen e avujve jashtë dhe uljen e presionit gjatë procesit të gatimit.
 • TENXHERE HOME STYLE 20CM mund të lahet në lavastovilje.

Informacione Teknike 

Marka:

Home Style

Tipi:

Tenxhere

Materiali:

Inoks

Mund te lahet ne lavastovilje:

PO

Rezistente ndaj nxehtesise:

PO

Material jo ngjites:

PO

Garancia Normale:

-

 

Permasat

Gjeresia: 20 cm
TENXHERE HOME STYLE 20CM
 • TENXHERE HOME STYLE 20CM e krijuar me material cilësor inoksi.
 • Bazament i plotë, i përbërë nga disa shtresa që mundëson shpërndarjen e njëtrajtëshme  të nxehtësisë.
 • Kapaku është gjithashtu prej inoksi me valvul avulli, që mundësojnë nxjerrjen e avujve jashtë dhe uljen e presionit gjatë procesit të gatimit.
 • TENXHERE HOME STYLE 20CM mund të lahet në lavastovilje.

Informacione Teknike 

Marka:

Home Style

Tipi:

Tenxhere

Materiali:

Inoks

Mund te lahet ne lavastovilje:

PO

Rezistente ndaj nxehtesise:

PO

Material jo ngjites:

PO

Garancia Normale:

-

 

Permasat

Gjeresia: 20 cm